K čertu! (amatérský film)

Do čerta!

Komedie

Česko, 2018

Kostýmy:

Jiří Česák

Na amatérský film opravdu parádní. Nemyslím tím jen vizuální stránku, ale hlavně příběh, který má hlavu a patu. Jen mě mrzí, že jsem se nedozvěděl, proč se ti čerti vlastně nemohli dostat zpět do toho pekla. Jinak paráda.(9.10.2018)

Lepší než Anděl páně (kterejkoli).(26.3.2018)

Jako jo, jasný. Vlastní svět, který je lehce parodie na naše pohádkové sféry a pověry, ale ta forma sama o sobě docela tahá za koule. Nejdřív se to zdá jako klasická pohádka, pak se spadne do parodie a pak je to nakonec spíše pro dospělé, ale s dost primitivním a divným humorem. Cíleně myšleno i na pokračování. Což nemusí být špatně, ale film vlastně člověku nic nedá. Nepobaví, nemá začátek, prostředek ani konec a nic se tam vlastně nestane. Hezky natočené, ale nulově zajímavé.(17.4.2020)

Scény u skály jsou nejlepší. Těch ku**v je tam na mě trochu hodně, ale možná se mi to jen zdá. Každopádně mě to pobavilo i na ten slovník. Bez toho by to asi nebylo ono. Děti v pytli jsou perfektní. Fajn pointa.(31.3.2018)

ČERT, ANDĚL, MIKULÁŠ. ŽÁDNÁ POHÁDKA ALE REALITA Natočit komedii, to chce odvahu. A ono se povedlo... Celkem nápaditá myšlenka, jak se podívat do zákulisí mikulášské nadílky. Bavil jsem se od začátku až do konce. Mimochodem, pěkné lokality. Zhlédnuto zde: https://www.youtube.com/watch?v=g95_5ynH_MQ KU*VA :D(25.3.2018)

• - Peklo se natáčelo v ruinách starého statku ve Stihnově u Nového Bydžova. (jiri.cesak)

• - Jiří Česák a Dominik Hrdý dlouhou dobu hledali společný námět pro natočení krátkého filmu. Nakonec si každý přišel na své. (jiri.cesak)

• - Velká část filmu se odehrává v Orlických horách u Mariánské skály. (jiri.cesak)