poster

Adam: The Mirror

Krátkometrážní / Animovaný / Sci-Fi

Kanada, 2017, 7 min

Režie:

Neill Blomkamp

Scénář:

Neill Blomkamp

Hudba:

Lorne Balfe

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • D.Moore
  ***

  Druhý díl robotické animované postapokalypsy je docela fajn, nicméně ve výsledku slouží jen k tomu, aby nějak spojil tajuplnou jedničku a doslova šokující trojku. Jde mu to, ale to, co přijde v další části, všechno trumfuje.(22.1.2018)

 • Corpsegrinder
  ***

  Druhá část navazuje přímo na tu první a nenabízí toho po příběhový stránce zase tolik, kromě toho přemostění z nicneříkající jedničky ale staví aspoň základní kámen toho světa.(3.6.2018)

 • Likan7
  ****

  Dvojka pro mě funguje nepřekvapivě jako pojítko za tajemnou a nesmírně zajímavou jedničkou a (doufám) vrcholnou trojkou, ze který mi spadne čelist. Pochod smrti jak z Bible byl velmi silný moment. Na sedmi minutách téměř nešlo lépe. Bohužel je to bez začátku, a vlastně i bez konce. Uvidíme, co dál.(1.3.2018)

 • Fifer
  ***

  Dystopicka robotí scifi. Tohle je ve skutečnosti episoda 2, snad to brzy opraví. Nejprve se podívejte na jedničku a bude vám to dávat větší smysl. Adam je po technické stránce bezchybný. Jediné, co mi trochu vadilo, byla postava Zrcadla. Je značně klišoidní a moc bych si přál, aby se Blomkamp obklopil precizním týmem dramatrugů, který bude dávat pozor, aby se vyhnul chybám z Elysium a Chappieho. Nejlépe hodnotím biblický motiv robotických odpadlíků. Ten židovský odsun, pochod smrti a kříže, to je moc silná paralela, která by v celovečerním filmu mohla fungovat. Všechny tři díly Adama jsou na Youtube. Jednička zde: https://www.youtube.com/watch?v=GXI0l3yqBrA Dvojka zde: https://www.youtube.com/watch?v=R8NeB10INDo(28.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace