Školní nářez

Slaughterhouse Rulez

Komedie / Horor

Velká Británie, 2018, 104 min

• LIVINGDEAD

Sračka pro malé děcka. Plyšák v akci. 💩💩💩💩💩(18.5.2019)

• Djoker

Ani nepochopitelně hvězdné obsazení to nevytáhlo do snesitelného průměru. Margot Robbie je pouze jméno na plakát. Nepřiznané vykradení Bradavic bylo střelou úplně mimo a navíc celá zápletka s těžbou v lese nedává smysl.(30.9.2019)

• Wacoslav1

To teda byl nářez. Spíš pekelná nuda a jenom pár dobrých gagů. Není to úplná sračka, ale na víc než 1* ne.20%(23.7.2019)

• LiVentura

Nic moc.(21.6.2019)

• misterz

V tomto snímku je najväčším lákadlom trojica Pegg-Frost-Sheen, na ktorých sa je radosť pozerať aj keď hrajú v takejto vtákovine. To ostatné nemá ani zmysel komentovať, niekde na úrovni nedeľného hallmarkovského dopoludnia. The Goonies (1985) je proti tomuto napínavý hororový nervák. Ledva podpriemer, len vďaka sympatickým hercom. 30/100(6.7.2019)

Dva produkující poťouchlíci Simon Pegg a Nick Frost lákají na účast Margot Robbie, ta je ale v ději naprosto nedůležitá, a zbytek filmu patrně paroduje reklamy na čističe wc, které zatočí s choroboplodnými zárodky okupující toalety. Bestie různých velikostí i barev, co vylezou z díry, vypadají tak nějak podobně a taky je v nich cosi z Ropáků. Absolutně by to nevadilo, kdyby se na jejich příchod nečekalo hodinu a ta hodina, co jejich řádění předchází, měla ujasněno, jaký žánr vlastně reprezentuje, neb horor tedy určitě ne. A opravdu by neškodilo, kdyby celý tento počin v něčem vynikal. Tvář filmu je hodně proměnlivá. Samozřejmě je mně jasné, že záměrem tvůrců byl odlehčený ráz, něco málo parodie i komedie, ovšem celá první hodina nic takového nepodniká. Šouráme se po proslulé studentské koleji s Finnem Colem a Asa Butterfieldem, což jsou hlavní protagonisté filmu, ti řeší nesmrtelnost brouka a smrtelnost gay jedince, co si jednoho léta hodil mašli, dalších studentů, co zasáhnou do děje, postupně přibývá, objeví se Michael Sheen, Nick Frost i Simon Pegg, ale ani s nimi se nedostavila zábavnost. Horor po redukční dietě přiskotačil až v druhé půlce, v ní se přitvrdí, gore má solidní úroveň. Režijně to má své originální bujení i netradiční nános, Crispian Mills už ale nestihl vše optimálně, co prohýřil v první dost nudné, ničím zábavné polovině. Příště by to chtělo něco podniknout s tempem a vyladit žánrový přetlak. A hlavně nikdy víc už nelákat na Margot Robbie. Britové umějí i líp. 6/10(2.6.2019)

• MeanWhile

Útok na věžák na druhou. Ovšem se zbytečně dlouhou stopáží, pomalým rozjezdem a nedostatečnou dávkou vtipů. Kdo viděl Slaughterhou Rulez i Attack the Block, určitě neodolá srovnání. Attack má super cool monstra, akci hned od první minuty a dokonalou délku pod hodinu a půl. Slaughterhouse se vleče a ti zabijácký červíci vypadají směšně. Moje hodnocení drží nad vodou hlavně dvojce Pegg & Frost, bez nich by to bylo minimálně o hvězdu dolů...Škodovka potěšila.(7.3.2019)

• ARI50

Nechápu co sledovaly v průběhu filmu ale totálně to posraly.(11.8.2019)

• Vxxx

Po cca polovině filmu jsem odešla z kina. A to se stalo podruhe v životě. (Poprvé jsem odešla z promítání Hardcore Hanry, jelikož se mi z té kamery dělalo nevolno.) Nedovolím si tedy hodnotit. Z toho, co jsem viděla bych hodnotila 1-2*. Přihlouplý film který se snaží vypadat vážně se spoustou hodně špatných hereckých výkonů. Vůbec nechápu co tam dělala Margot Robbie :-O Opravdu mi to nestálo za dokoukání.(6.11.2018)

• Rosana

S hvězdným obsazením jsem čekala asi nějakou převratnou pecku a ono prd.(29.8.2019)

• Derek

pritomnost pegga s frostom by mohla davat urcitu nadej ze slaughterhouse rulez bude nieco v style shaun of dead, to sa vsak nekona lebo crispian mills (reziser a scenarista v jednej osobe) ma dost daleko od kvalit edgara wrighta...(14.8.2019)

První polovina se vlastně zabývá jen chodem elitářské školy a i když tahle část dostala víc minut, než by si zasloužila, dalo se na ní v pohodě dívat. Jednak byla prodchnutá typickým suchým humorem a druhak tu trojici Pegg-Frost-Sheen výborně doplňovaly anglické mladé pušky. Druhá půlka se pak nesla ve znamení zdrhání před zlem přicházejícím z hlubin, přičemž Mills v tomto případě nešetří krví a ukousanými končetinami. Potěší i pět minut slávy pro škodovku, takže za mě dobrý. 70%(6.6.2019)

• Marze

Slaughterhouse Rulez je horová B komedie, která občas chytne A grády. Je nudná a teen humorem, hlučná a téměř bez humoru a hororu. Nese těžkopádný politický vzkaz. A hlavně je neoriginální a trpí nedostatkem rovnováhy. Viděl jsem v ruském znění.(29.5.2019)

• Necrotongue

Na film jsem se. bohužel, těšil, navnadila mě má oblíbená dvojice Pegg/ Frost a těšil jsem se na podobnou ujetost jako byl snímek Hot Fuzz, ale těžce jsem narazil. Dobrého humoru bylo pomálu (jen občasný záblesk), scénář nestál za mnoho, a až příliš často se o mě pokoušela nuda. Dvě hvězdičky jsou tedy až příliš vysokým hodnocením, ale jednu jsem musel dát jen za Michaela Sheena.(5.8.2019)

• Johnny.ARN

Drogy. Silné a kvalitné drogy môžeme vidieť v pozadí vzniku tohto filmu. A to na Anglánoch trochu obdivujem, že dopečení urobia film, o ktorom vedia že bude sračka, ale napriek tomu tam napchajú hercov zvučných mien a vydajú to ako regulérnu podívanú a ľudia im to ešte žerú. Aj keď netuším komu to bolo určené, snáď sa na tom pobavilo aspon domáce publikum. 1 z 5(14.7.2019)

• drake31

Jedným z najväčších problémov Slaughterhouse Rulez je, že film až príliš často vyznieva ako nepodarená pocta Cornetto trilógii. A to je škoda. Je to však chýba produkčnej spoločnosti Stolen Picture, ktorá je dielom Pegga & Frosta? Alebo Crispian Mills si len potreboval nájsť vlastný štýl a tvorcovský hlas. Ak by ho našiel, výsledok mohol byť lepší ... možno. Hovorím možno, lebo základy nie sú zrovna najpevnejšie. Spadá tu réžia, efekty čas od času. Scenár rozhodne nie je najoriginálnejší či najvtipnejší, a tak často mnohé momenty nemajú potrebný dopad. Je to obzvlášť očividné, keď niekde v polovici filmu, vznikne konflikt medzi dvoma hlavnými hrdinami. Tento konflikt vyeskaluje extrémne rýchlo a nezanechá žiaden dopad - obzvlášť ten emočný o ktorý malo ísť. Čo mňa osobne držalo pri živote, bola charizma prítomného cast, príjemná atmosféra, či prostredie Stowe school - ktoré žiaľ nebolo využité do plného potenciálu. Gore funguje, no nejedná sa o nič extra špeciálne. Slaughterhouse Rulez neurazí, neoslní, a len tak ubieha. Za kino by som neplatil, radšej by som počkal na streamingové možnosti. Čo však s radosťou odporučím je Attack the Block - podobný film, lepší film, a film s minimálne desaťkrát coolovejším monštrom. 2.5* P.S. Hermione Corfield je tohto týždňová filmová crush ♥♥♥(1.11.2018)

• Hanys_

Takový ten druh filmu, u kterého se nedá říct že je špatný. Spíš jen nevýrazný, nudný... Poslední akční třetina už se přibližuje tomu, v co jsem trochu doufal, ale je to krutě pozdě. S tím obsazením to mělo dopadnout o dost líp.(21.6.2019)

• honajz2

Chtěl jsem to vidět hlavně kvůli tomu, že tady hraje dvojice Simon Pegg a Nick Frost, ale bohužel ten film za moc nestojí. Nezajímavějších na tom je prvních 15 minut a pak pár hlášek, jinak to ale je neskutečná nuda (hlavně trvá strašně dlouho, než se tam ta monstra objeví, tak hodinu filmu zhruba) která ani vlastní ani není moc vtipná, spíš skoro vůbec. Pegg je tu celkem ok, Frost taky, zbytek nic moc. Prostě je to nepovedená hororová komedie, která je jenom ztrátou času, a pokud vám nic neříká ani již zmíněná dvojice Pegg a Frost, tak už na to vůbec nemá smysl koukat. Víc jak slabé 2* si to nezaslouží ani náhodou.(24.7.2019)

• Wotan

Škoda, přeškoda. Takové obsazení a taková slabota. Od dvojice Simon Pegg a Nick Frost jsem toho čekal daleko víc.(11.3.2019)

• cypp

Vážně se nedalo dokoukat.(20.6.2019)

<< předchozí 1 2 3