Školní nářez

• Nový Zéland

Slaughterhouse Rulez

Komedie / Horor

Velká Británie, 2018, 104 min

Nechapu, ze tvurci do tohohle v podstate hororovyho becka sehnali takovou hvezdnou sestavu, Sheen, Frost, Pegg a ostatne uz i ten Butterfield. Jinak se jedna o pomerne jednoduchou hororovou komedii s par dobrejma forama, vicemene sympatickejma hercema, spoustou fuckovani a ke konci krvavejma jatkama. Skoda, ze tvurci trochu vic nehrajou na tajemno a uz od zacatku je vicemene jasny, ze tahle skola je hodne mimo. Na jedno skouknuti docela pohodova zabava, ja jsem se vcelku bavil.(21.10.2019)

• iXtr3m3

S menami ako Frost, Pegg a Sheen urobiť takúto zívačku? Ty vole, tak to chcelo fakt blbca, ktorý toto dokázal. Málo vtipu, málo hororu, nie je to ani jedno ani druhé. Polovicu filmu sa čaká na niečo a keď to "niečo" príde, tak je to o ničom. Tých pár efektov bolo skvelých, ale inak slabota. Dve hviezdy len za mená.(24.7.2019)

Krvavá košile šitá z látky přímo pro mne utkané…..ale tak úplně se netrefila velikost. Studentská dramedie s nádechem elitářství, trojkombinace Sheen-Pegg-Frost a pak se rozjede šílená béčkojidní hra o přežití….tohle by mne přeci mělo uspokojit, jako prostitutka v nejlepší formě. Tak proč ty závěrečné rozpaky? Tak trochu bez šťávy, tak trochu déle se čekalo na akci, tak trochu bez vtipu, tak trochu moc obyčejné, tak trochu tuctové a tím pádem tak trochu na jedno použití. Čekal jsem víc.(26.3.2020)

První polovina se vlastně zabývá jen chodem elitářské školy a i když tahle část dostala víc minut, než by si zasloužila, dalo se na ní v pohodě dívat. Jednak byla prodchnutá typickým suchým humorem a druhak tu trojici Pegg-Frost-Sheen výborně doplňovaly anglické mladé pušky. Druhá půlka se pak nesla ve znamení zdrhání před zlem přicházejícím z hlubin, přičemž Mills v tomto případě nešetří krví a ukousanými končetinami. Potěší i pět minut slávy pro škodovku, takže za mě dobrý. 70%(6.6.2019)

• kaylin

Britský snímek „Školní nářez“ – což je zase jeden český název, který je trochu mimo a nedává moc smysl – je filmem, který sice chce být hororový, ale tak, aby to bylo přístupné pro všechny. Takže tu více než hororu najdeme komedie a pak také fantasy, což se tak trochu dalo čekat. Ta škola prostě připomíná trochu Bradavice, i když o magii jde jen malinko. Dospělí v tom nic moc nenajdou, jestli to bude bavit děti si také nejsem jistý.(23.10.2019)