Školní nářez

• Nový Zéland

Slaughterhouse Rulez

Komedie / Horor

Velká Británie, 2018, 104 min

Za mě naprosto pohodová britská hororová komedie. Je pravda, že krví se moc nešetří, možná spíše plýtvá, ale na škodu to není. Na efektech se taky nešetřilo a mě to teda bavilo od začátku až do konce. Má to pár hooodně slabých míst, jako je vztah našeho hrdiny a nejkrásnější holky školy, ale to je fuk. Super herci britské komedie v čele s S. Peggem a M. Sheenem. Mělo to grády, nenudilo ani chvilku. Spousta sympatických i těch mladých obličejů.(20.9.2019)

• Necrotongue

Na film jsem se. bohužel, těšil, navnadila mě má oblíbená dvojice Pegg/ Frost a těšil jsem se na podobnou ujetost jako byl snímek Hot Fuzz, ale těžce jsem narazil. Dobrého humoru bylo pomálu (jen občasný záblesk), scénář nestál za mnoho, a až příliš často se o mě pokoušela nuda. Dvě hvězdičky jsou tedy až příliš vysokým hodnocením, ale jednu jsem musel dát jen za Michaela Sheena.(5.8.2019)

• MeanWhile

Útok na věžák na druhou. Ovšem se zbytečně dlouhou stopáží, pomalým rozjezdem a nedostatečnou dávkou vtipů. Kdo viděl Slaughterhou Rulez i Attack the Block, určitě neodolá srovnání. Attack má super cool monstra, akci hned od první minuty a dokonalou délku pod hodinu a půl. Slaughterhouse se vleče a ti zabijácký červíci vypadají směšně. Moje hodnocení drží nad vodou hlavně dvojce Pegg & Frost, bez nich by to bylo minimálně o hvězdu dolů...Škodovka potěšila.(7.3.2019)

• oveckaoa

Zhruba hodinu sledujeme dva kretény a jejich radosti a starosti na škole pak si asi režisér uvědomil , že točí horor tak tam narval něco hororového. Ty dvě hvězdy jsou za postavu Clamsie na kterou se dá jedinou dívat a za jednu scénu kdy umlátí k smrti jednoho mladého mutantíka jinak se nejedná o nic světoborného dokonce ani průměrného. Navíc to není taková kokotina jak Iron Sky Coming Race.(7.6.2019)

• drake31

Jedným z najväčších problémov Slaughterhouse Rulez je, že film až príliš často vyznieva ako nepodarená pocta Cornetto trilógii. A to je škoda. Je to však chýba produkčnej spoločnosti Stolen Picture, ktorá je dielom Pegga & Frosta? Alebo Crispian Mills si len potreboval nájsť vlastný štýl a tvorcovský hlas. Ak by ho našiel, výsledok mohol byť lepší ... možno. Hovorím možno, lebo základy nie sú zrovna najpevnejšie. Spadá tu réžia, efekty čas od času. Scenár rozhodne nie je najoriginálnejší či najvtipnejší, a tak často mnohé momenty nemajú potrebný dopad. Je to obzvlášť očividné, keď niekde v polovici filmu, vznikne konflikt medzi dvoma hlavnými hrdinami. Tento konflikt vyeskaluje extrémne rýchlo a nezanechá žiaden dopad - obzvlášť ten emočný o ktorý malo ísť. Čo mňa osobne držalo pri živote, bola charizma prítomného cast, príjemná atmosféra, či prostredie Stowe school - ktoré žiaľ nebolo využité do plného potenciálu. Gore funguje, no nejedná sa o nič extra špeciálne. Slaughterhouse Rulez neurazí, neoslní, a len tak ubieha. Za kino by som neplatil, radšej by som počkal na streamingové možnosti. Čo však s radosťou odporučím je Attack the Block - podobný film, lepší film, a film s minimálne desaťkrát coolovejším monštrom. 2.5* P.S. Hermione Corfield je tohto týždňová filmová crush ♥♥♥(1.11.2018)