Co tam vidíš?! (amatérský film)

Komedie

Česko, 2017, 78 min

Na amaterský film je to celkově dobrý počin a dá se na to dívat až do konce. Pár forků je dosti povedených, ale ta délka je přepálená. Bohatě by stačila polovina stopáže. Ale pevně věřím, že příští a další počiny režíséra budou rust na kvalitě.(8.10.2018)

• ZHODNOTITEL

CELOVEČERNÍ BIJÁK V AMATÉRSKÉ TVORBĚ To se jen tak nevidí a obdiv především tomu. Místy je to i zábavné ale na vadě je především ta délka. Věřím, že lidé z okruhu tvůrců se jistě bavili a bývá to tak, ale pro cizího diváka to už je prakticky o ničem a při této délce nezáživné. Autorovi bych doporučil začít napřed s kratšími počiny, aby si lépe ohmatal kameru, pochopil pravidla střihu i vyprávění příběhu. DVĚ HVĚZDY DÁVÁM PŘEDEVŠÍM PROTO, ŽE SE AUTOŘI ROZHODLI UDĚLAT NĚCO TAK MEGALOMANSKÉHO, JINAK BY TO BYLO ZA MÍŇ(7.1.2018)

Celý film ZDE: https://youtu.be/JFrsk7WnUu0(11.12.2017)

Komedie je podle mě jeden z nejtěžších žánrů, obzlášť pro amatéry. Každopádně tým odvedl dobrou práci. Po celou dobu stopáže se něco děje, nenudil jsem se ani chvilku. Dal bych 4* ale když vidím hodnocení místních ''profesionálních filmových kritiků'' dávam plný počet.(4.1.2018)

• - Film je inspirován snímky Pařba ve Vegas (2009), Prci, prci, prcičky (1999) či Zahulíme, uvidíme (2004). (Cermbo)

• - Natáčení probíhalo od června do září 2017. (Cermbo)

• - Charakter Jamala (Gor Divotyan) v jedné scéně prohlásí, že se v České republice mění počasí každou vteřinu. Jde o vtípek na opravdu proměnlivé počasí, pravidelně se totiž při natáčení střídalo zataženo, deštivo a slunečno. (Cermbo)