Fakta vítězí (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017

Účinkují:

Patrik Kořenář

Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

Skvělý pořad. Konfrontace informací o zajímavých tématech nebo historických momentech s jejich ověřitelností je originální formát. Detailní analýza zdrojů umožňuje třídit fakta od neověřených tvrzení a ve výsledku k tématům vytváří maximálně relevantní a objektivní obsah bez skepse nebo snahy o senzaci. Za každou epizodou musí být strašně práce², vždy ale stojí za to, protože k diskutovaným tématům jsou Fakta ta nejhodnotnější tvorba nejen na YouTube. Keep going!(16.3.2019)

Bravo. Oproti Zvědátorům má Kořenářův "pořad" klidnější přednes informací divákům. Rota je příliš otravný a egocentrický, někdy mi to přijde spíše o něm než o tématech. Kořenář má naopak touhu přednést divákům co nejvíce informací a to tak, aby tomu rozuměli. Oproti společnému pořadu, kdy oba dělají velmi často zásadní chyby, je tento formát, kdy se Patrik připravuje a poté natáčí, daleko lepší a informačně přesnější. Snaží se poukázat na problematická témata a dívá se na ně z obou pohledů - jako člověk s "ezo" minulostí má větší přehled o tom, jak "ezo" témata vyvracet.(13.12.2018)

Skvělý pořad, který pomocí čistých fakt odhaluje u různých sporných událostí, jak to pravděpodobobně bylo. Dobře a srozumitelně zpracované bez předsudků. Hodnocení: 100/100.(7.3.2018)

Viděl jsem zatím jen díl o Ďatlovově výpravě. Skvělá práce. Spousta informací a očividně hodiny strávené sbíráním a studováním faktů.(25.8.2019)

Přes pochopitelný amatérismus je toto majstrštyk, který dokazuje, že Patrik nepotřebuje berle o které by se opřel, aby nás mohl zásobovat inteligentním a kvalitním obsahem.(12.1.2019)

Jakože chybí mi tu ta otravná a egocentrická složka, takže jedna hvězda dolů. ( ͡° ͜ʖ ͡°)(5.3.2019)