poster

Chijeuindeoteulaeb (TV seriál)

 • Jižní Korea

  치즈인더트랩

 • Velká Británie

  Cheese in the Trap

Komedie

Jižní Korea, 2016, 16x? min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lama.Lama
  ****

  Obrovským plusem je charakter Yoo Junga, o kterém jsem si do závěrečného dílu nemohla udělat jasný obrázek. Ze začátku mě hlavní hrdinka docela iritovala, ale postupem času jsem byla za její charakter ráda, protože bylo hrozně hezké sledovat, jak se s Yoo Jungem navzájem ovlivňují. Ostatní postavy byly celkem fajn, až na přehnanost, kterou přinášela In Ha. Už se mi dlouho nestalo, abych zůstala do pěti do rána vzhůru, dala si čtyři hodinky šlofíka a šla sledovat dál. Někomu se to může zdát ucourané a nezáživné, což ale není můj případ. Většinou nezáživnými scénami vedlejších postav jen tak projíždím, ale tady jsem sledovala opravdu každou minutu. Nevím proč. Prostě protoč.(23.7.2016)

 • mrtvej pes
  ***

  Bída plná psychopatů. Sobectví některých postav bylo pak přesmažené i na Koreu a korejské archetypy. To samé platí o herectví. Jestli mi Go-eun přišla v Goblinovi rozkošná, tady byla ještě jalová; jestli jsem si myslela, že Seong-kyeong přehrávala v Kim Bok Joo, musím jí to zpětně odpárat. :) Obě herečky bych ale ještě ráda někde viděla. Vedlejší postavy jako Baek In Ho, Bo Ra, "Lokaj" nebo "Arašíd" mě oslovily asi nejvíc, což nakonec nestačí. Dávám průměr, protože jsem se od začátku do seriálu neinvestovala natolik, aby mě mrzelo, že nesplnil očekávání.(12.2.2017)

 • Zíza
  **

  Na seriálu je zajímavá leda komplexnost hlavního hrdiny, protože hodně dlouho divák tápá, co si má vlastně o něm myslet. Je fajn, že se nám ho celý seriál snaží krok za krokem přiblížit. Jenomže tohle seznamování s Yoo Jungem je vyplněné balastem, který je nezajímavý, nemluvě o tom, že někdy kolem 11 dílu jsem už vlastně ani nevěděla, proč na to koukám. Asi ze setrvačnosti. Yoo Jung tam vlastně ani nebyl, místo něj nastoupili sourozenci Baekových a jejich problémy. Které mě ovšem vůbec nezajímaly. Není to nejhorší seriál, ale působí tak ospale, o ničem, sem tam se něco zajímavého děje, slibný začátek hrdinky byl hned druhou třetí epizodou zadušen a zase máme z ní typickou podržtašku, co poslouží všem. Co je na nich tak skvělého? Alespoň měla fajn kamarády, to jediné tomu dávalo jakous takous zajímavost. Jinak... mě to opravdu nudilo. A poslední díl to zabil. Opět. Přeloženo.(2.3.2016)

 • Anapi
  ****

  Na tuhle doramu jsem se těšila docela dlouho, takže jsem pak byla z výsledku lehce rozhozená. Začátek je super, prostředek hodně upadne a konec je (dle mého) už zas o něco lepší. Bohužel produkce během vysílání změnila asi v polovině scénář a větší prostor tak dostali Baek In Ho a Baek In Ha a odnesl to Yoo Jung, kterého poslali na stáž do firmy, což byla dost velká škoda, protože jsem se těšila na jeho větší psychologickou analýzu. Konec je hodné volný, což se mi docela líbilo, protože tím jak změnili ten prostředek, tak Yoo Jung neměl moc šanci se posunout někam dál. Takže i přes zklamání v půlce seriálu se mi ve výsledku celá dorama docela líbila a určitě ji můžu doporučit.(15.3.2016)

 • Eawy
  ****

  Nuž. Túto kórejskú drámu som začala pozerať, aj preto lebo v nej hrá Park Hae-Jin. Začiatok seriálu bol nad moje očakávania, ale ako to už býva v drámach, posledné časti sú vždy troška nadnesené, nedotiahnuté a mätúce. Napriek tomu považujem túto drámu z jednu čo najlepšie zvládnutých, čo sa týka charakterov hlavných hrdinov. Všetci herci zvládali svoje úlohy výborne. Príbeh troška zaostával a nezvládal uniesť ten nátlak z hľadiska opisu charakterov hrdinov. Napriek tomu však scenár, herecké výkony, hudba dokázali vyniesť seriál na vysokú úroveň. Posledné dve časti boli nátlakové, akoby sa do tých dvoch hodín snažili natrieskať čo najviac informácii. Bolo cítiť, že od autorky získali filmári voľnú ruku, za ktorú boli po skončení seriálu vyhrešení. No asi 70%.(5.3.2016)

 • - Nabídku ztvárnit hlavní ženskou roli v seriálu inspirovaným populárním eponymním internetovým komiksem, v němž hlavní hrdinka, obyčejná, ale v nitru svědomitá dívka, procházející intimním vztahem s přítelem, jenž ji dělá mnohdy víc starostí než by si sama bývala přála, bez uvedení důvodu neodmítla jen jihokorejská herečka Go-eun Kim (Monster (2014), Memories of the Sword (2015)), ale také její herecká kolegyně a populární zpěvačka Suzy (Big (2012), You Who Came from the Stars (2013)). První jmenovaná se ale na úkor režisérova osobního naléhání v seriálu nakonec objevila. Režisér se dokonce zavázal o jisté úpravy harmonogramu, jen aby herečka neměla problémy se svými dalšími televizními projekty. (Conspi)