Reklama

Reklama

Návnada v pastičce

(seriál)
  • Jižní Korea Chijeuindeoteulaeb (více)
Trailer

Epizody(16)

V téhle adaptaci oblíbeného webtoonu si chudá studentka bojující s životem na vysoké získá pozornost bohatého staršího studenta s temnou stránkou. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Ne že bych měla problém seriál dokoukat nebo se nutila do sledování, ale říkám si, že kdybych si pustila film, o moc bych nepřišla. Povaha hlavního hrdiny je zpočátku zajímavá, ostatně to on je zápletkou celého seriálu a na jeho tajemném chování celý příběh stojí. Jak se ale velmi brzy ukázalo, nestačí to. Jeho kouzlo časem vyprchalo a zůstal jen chladný a nepříliš charismatický kluk, který se neumí vyjádřit. Všechny moje sympatie si postupně získal Baek In-ho. Jeho sestru naopak považuji za totální katastrofu. Takhle afektovanou postavu jsem snad ještě v ničem neviděla. Už kvůli ní musím ubrat hvězdičku. Finální rozuzlení nebylo špatné, v něčem vlastně i docela odvážně, ale můj celkový dojem to stejně nezachrání. Přemýšlím, čím a proč je ten webtoon tolik oblíbený, protože v seriálové formě za mě tedy nic moc. Slabší 3* ()

Eawy 

všechny recenze uživatele

Nuž. Túto kórejskú drámu som začala pozerať, aj preto lebo v nej hrá Park Hae-Jin. Začiatok seriálu bol nad moje očakávania, ale ako to už býva v drámach, posledné časti sú vždy troška nadnesené, nedotiahnuté a mätúce. Napriek tomu považujem túto drámu z jednu čo najlepšie zvládnutých, čo sa týka charakterov hlavných hrdinov. Všetci herci zvládali svoje úlohy výborne. Príbeh troška zaostával a nezvládal uniesť ten nátlak z hľadiska opisu charakterov hrdinov. Napriek tomu však scenár, herecké výkony, hudba dokázali vyniesť seriál na vysokú úroveň. Posledné dve časti boli nátlakové, akoby sa do tých dvoch hodín snažili natrieskať čo najviac informácii. Bolo cítiť, že od autorky získali filmári voľnú ruku, za ktorú boli po skončení seriálu vyhrešení. No asi 70%. ()

Reklama

Zíza 

všechny recenze uživatele

Na seriálu je zajímavá leda komplexnost hlavního hrdiny, protože hodně dlouho divák tápá, co si má vlastně o něm myslet. Je fajn, že se nám ho celý seriál snaží krok za krokem přiblížit. Jenomže tohle seznamování s Yoo Jungem je vyplněné balastem, který je nezajímavý, nemluvě o tom, že někdy kolem 11 dílu jsem už vlastně ani nevěděla, proč na to koukám. Asi ze setrvačnosti. Yoo Jung tam vlastně ani nebyl, místo něj nastoupili sourozenci Baekových a jejich problémy. Které mě ovšem vůbec nezajímaly. Není to nejhorší seriál, ale působí tak ospale, o ničem, sem tam se něco zajímavého děje, slibný začátek hrdinky byl hned druhou třetí epizodou zadušen a zase máme z ní typickou podržtašku, co poslouží všem. Co je na nich tak skvělého? Alespoň měla fajn kamarády, to jediné tomu dávalo jakous takous zajímavost. Jinak... mě to opravdu nudilo. A poslední díl to zabil. Opět. Přeloženo. ()

kklepkaa 

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál mě vlastně mile překvapil. Kdyby to točili v USA, tak je z toho zase bezduchá 150 000 pitchovina, jak se z blbečka, kterému se v dětství nevěnovali, díky čemuž se chová jako hovado, stal kvůli lásce ten nejhodnější kluk pod sluncem. Tak o tom to naštěstí není. Díky hodnocení a komentářům jsem se bála, že se budu nudit, ale u tohohle seriálu jsem neměla pocit, že by se to i ke konci zbytečně táhlo. Spíš tak všechno logicky vygradovalo, jen se tvůrcům nepodařilo vyhnout klišé, ale kdo sleduje korejské seriály, je zvyklý. Co se týče příběhu jako takového, ne vždy jsem s počínáním některých postav vyloženě souhlasila, ale nijak extra mě to nerozčilovalo. Hrozně mě překvapila Go-eun Kim. Ne že bych jí vyloženě nesnášela, ale ta herečka mi v předchozích seriálech, co jsem s ní viděla, úplně nesedla. Tady mě ale bavila. No a samozřejmě Hae-jin Park a Kang-joon Seo. Oba podali také skvělé výkony. Postava Seong-kyeong Lee byla hodně otravná a její konec mi vzhledem k tomu, jaká byla, nepřišel fér, ale nechci spoilerovat. Takže mně se to líbilo. Seriál jsem zhltla za 2 dny a nakonec mě mrzí, že není víc dílů, i když seriál de facto odvyprávěl vše co měl. ()

Lama.Lama 

všechny recenze uživatele

Obrovským plusem je charakter Yoo Junga, o kterém jsem si do závěrečného dílu nemohla udělat jasný obrázek. Ze začátku mě hlavní hrdinka docela iritovala, ale postupem času jsem byla za její charakter ráda, protože bylo hrozně hezké sledovat, jak se s Yoo Jungem navzájem ovlivňují. Ostatní postavy byly celkem fajn, až na přehnanost, kterou přinášela In Ha. Už se mi dlouho nestalo, abych zůstala do pěti do rána vzhůru, dala si čtyři hodinky šlofíka a šla sledovat dál. Někomu se to může zdát ucourané a nezáživné, což ale není můj případ. Většinou nezáživnými scénami vedlejších postav jen tak projíždím, ale tady jsem sledovala opravdu každou minutu. Nevím proč. Prostě protoč. ()

Zajímavosti (1)

  • Nabídku ztvárnit hlavní ženskou roli v seriálu inspirovaným populárním eponymním internetovým komiksem, v němž hlavní hrdinka, obyčejná, ale v nitru svědomitá dívka, procházející intimním vztahem s přítelem, jenž ji dělá mnohdy víc starostí než by si sama bývala přála, bez uvedení důvodu neodmítla jen jihokorejská herečka Go-eun Kim (Monster (2014), Memories of the Sword (2015)), ale také její herecká kolegyně a populární zpěvačka Suzy (Big (2012), You Who Came from the Stars (2013)). První jmenovaná se ale na úkor režisérova osobního naléhání v seriálu nakonec objevila. Režisér se dokonce zavázal o jisté úpravy harmonogramu, jen aby herečka neměla problémy se svými dalšími televizními projekty. (Conspi)

Reklama

Reklama