poster

Jsem to já (amatérský film)

Komedie / Krimi

Česko, 2017, 80 min

Režie:

Pavel Šebesta

Hrají:

Pavel Dorotka
 • Dwight15
  odpad!

  Nehorázná sračka, ještě že bylo těch 15 minut v kině zadarmo...(17.7.2018)

 • Mikel LetsGo
  *

  Jednu hvězdu z lítosti za odvahu a odhodlání tvůrců. Zbytečně dlouhá stopáž. Vedlejší role si v rámci možností odříkaly svý a paradoxně byly mnohem lepší, než herci v hlavních rolích. Dva "hlavní" herci, rádoby vtipní vyplňují osmdesát procent filmu nudnými, zřejmě improvizovanými dialogy, s domněním, že to "utáhnou" a dělají tak bohužel ze snímku nekoukatelný odpad. Příště hrát víc pro film,než pro sebe a možná lidi nebudou utíkat z kina ;)(19.2.2018)

 • LesniManekyn
  *

  Už podle traileru jsem věděla, že to bude blbost a recese. Proto jsem přemluvila kámarády, nakoupila osm litrů čůča a vyrazili jsme do kina užít si sobotní večer. Doteď se jim musím omlouvat. Jsme pro každou srandu, ale tohle bylo moc i na nás. Film se nesl v duchu, to je jedno, že ses přeřekl a začal ses smát, oni si toho nevšimnou. Při dialozích každý z herců seděl na jiném místě v jiné denní době. Celé to bylo točeno na mobil nebo nevím co. Základní dějová linka by se dala shrnout do deseti minut a ty vedlejší jsem nepochopila. Ještě nikdy jsem neviděla tak rychle vyprázdněný kino. My jsme to tam jako jedni z mála vydrželi do konce, ale jen díky zásobě čůča :-D Nejsmutnější na tom všem je, že to tvůrci asi myslí vážně. Jednu hvězdu dávám.. asi protože jsem omámená vědomím, že mám za sebou ten největší trapas, co se může dostat do kina. A za soundtrack. Doufám, že druhej díl nebude!(16.12.2017)

 • luka4615
  odpad!

  Nestoudný políček do tváře filmovému umění a všemu co s tímto odvětvím souvisí. "Režisérovi" a ústředním "hercům"" bych doporučil zájezd na planetu Mars bez zpáteční jízdenky. Třeba se toto "dílo" bude jiným formám života líbit. PS. Doporučuji Vám přečíst si zdejší zajímavosti, jelikož je to vtipnější než "snímek" samotný!(30.7.2018)

 • honajz2
  *

  Proboha, to zas bylo něco. Nejpříšernější kamera na světě, kde jsou zajímavé max záběry z dronu a ani ty netočil režisér. Zápletka úplně megageniální, záběry točeny na jeden zátah a bez scénáře, no co, že se přeřekneme, prostě to ještě jednou dvakrát zopakujeme nebo celé zakecáme, on si toho nikdo nevšimne. Ono je to vlastně filmařsky obecně katastrofální. Teda, soundtrack se docela dá, ale to je tak všechno. Jinak je zde vidět vše špatné, co může amatérský film mít a chvílemi je to tak špatné, že je to směšné, za to 1*. A taky za odvahu tvůrců tohle pustit mezi lidi, jelikož to, stejně jako Tenebris, nemělo spatřit světlo světa. Nejvtipnější na tom je beztak logo Šebvision, z toho jsem chytlo záchvat smíchu...(8.12.2018)

 • - Film se natáčel v Praze a především v Telči. (lalabo)

 • - Režisér měl záměr natočit nadčasovou komedii pro mladé, použil točení kamerou selfie, které bohužel u diváků nebylo přijato. Nepochopily, že je tak autor použil schválně. (Pavel.Sebi.S)

 • - Pavel Dorotka ve filmu chybí jenom v jedné scéně, jinak prakticky nesleze z obrazu. (lalabo)