poster

Christmas Inheritance

Romantický

USA, 2017, 104 min

Režie:

Ernie Barbarash

Scénář:

Dinah Eng

Kamera:

Peter Benison

Hudba:

Terry Frewer

Producenti:

David Anselmo

Scénografie:

Nazgol Goshtasbpour
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Real Tom Hardy
  odpad!

  "HE SAID AND I QUOTE "I'LL BE BACK WHEN I'LL BE BACK"" ------------- Keďže som len nedávno dopozeral The 100 a na screenoch z filmu som videl nejakú Elizinu manipuláciu s vysokými čižmami, zhodnotil som situáciu a rozhodol sa, že si film napokon pozriem. Keďže Christmas Inheritance bolo už hneď na začiatku odsúdené na zlyhanie, prekvapenie nenastalo a prvotné dôvody podľa predpokladu nestačili. Aj keď ma síce jej prítomnosť na obrazovke vždy baví a jej hlas počujem rád, za hviezdu to aj tak nebude.(1.2.2018)

 • ARI50
  *

  Romantický no nevím teda kde, krásné zasněžené prostředí, světýlka a vánoční pohoda skvělá ale herci a příběh totálně jednoduchý a nezáživný což je škoda.(28.12.2018)

 • kaylin
  **

  Hezký, na první pohled líbivý romantický film, který bych šacoval spíše na Hallmark než na Netflix. Je zde holka z města, která prd umí, dědička která se má zavděčit, a je zde maloměstský chlapík, s kterým nemá nic společného, ale je jasné, že se do sebe musí zamilovat. Tak nepravděpodobné, ale stejně to snesete.(5.2.2018)

 • Pajky3
  **

  Další z řady podprůměrných filmů, kterými nabídka Netflixu přetéká. Vánoční nudu nezažene a na Vánoce ani pořádně nenaladí. Nepomůže ani fakt, že Eliza Taylor je tam méně otravná než v The 100.(25.12.2018)

 • hansel97
  odpad!

  Vlastně bych tomu jinak nedal odpad, ale srovnávám s A Christmas Prince, podobnou tuctovkou od Netflixu, kterou jsem viděl o týden předem a dal jsem jí jednu hvězdičku. Tady je bohužel ještě otřepanější zápletka napravení zbohatlé holčičky a snaha o rádoby poselství, o což se zmiňovaný film tolik nesnažil. Tohle už prostě dělá z diváků blbce a vánoční atmosférou se nenechám uchlácholit.(24.12.2017)

 • vandr
  *

  Další tuctová (rozuměj zbytečná) vánoční romatika, tvářící se jako poselství dobroty a ducha vánoc...(19.12.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace