Nil Admirari no tenbin (TV seriál)

• Japonsko

ニル・アドミラリの天秤 帝都幻惑綺譚

Libra of Nil Admirari

Animovaný / Romantický

Japonsko, 2018, 12x24 min

Masahiro Takata
  • Jeoffrey

Tak jsem zase jednou po dlouhé době zvládl shoujo s reverse harémem, ale po pravdě to nebyl tentokrát kdo ví jaký zážitek. Snesu dost, nevadí mi naivní hrdinka a ani to, že pánské postavy pro mě nebyly nijak výrazné a tak jsem netušil, kdo bude v tomhle harému ten nejzajímavější, nebo spíš kteří pánové by měli být ti nejkouzelnější... Jestli si tam dívky vyberou nějakého svého oblíbence? Asi jo, těch klasických archetypů je tam dost a nejspíš některý zaujme, ale mě zajímavý nepřišel žádný, což ale u heterosexuálního chlapa asi lze bez problémů chápat. Co mě ale drtilo byly zdejší dramatické zvraty, kdy jsem si říkal, že do dvanácti dílů nacpali tolik dramatických a přehnaných okamžiků (ve stylu "Jsem tvůj otec", nebo "Je to můj bratr", či dokonce "Jsem tvůj snoubenec") jako do průměrné několikahodinové soap opery. Vážně mají holky rádi až takováhle melodramata? No hodnocení žen a dívek mi nejspíš napoví... Každopádně pro chlapa je to díky tomuhle ne zrovna dvakrát koukatelné a občas jsem se až musel smát, což v tak vážných situacích není zrovna správné. Zkrátka příběh dle mého není žádný extrémní skvost a všechna ta "velká překvapení" mi ho spíše kazila. Ještě že je tu v této sezóně i Kakuriyo no yadomeshi, protože mi připomíná, že i pro chlapa existuje slušné a zajímavé shoujo... Tady jsem jen na 3,5/10(26.6.2018)