Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po letech drobných rolí a promarněných úspěchů se živořící newyorská herečka Charlotte Lacyová chystá pověsit svou kariéru na hřebík a najít si opravdovou práci v Chicagu, když v tom získá hlavní roli v novém ztvárnění Vánoční koledy. Charlotte se rozhodne čapnout příležitost za pačesy. Nejen že se nečekaně zamiluje do režiséra a televizní hvězdy Juliana Walkera, ale znovu je vášnivě pohlcena svým řemeslem i velkoměstem. Když však historickému divadlu propadne nájemní smlouva a představení je ještě před premiérou odsouzeno k nezdaru, Charlotte a zbylí členové hereckého obsazení nutně potřebují, aby se stal vánoční zázrak. (HBO Europe)

(více)

Recenze (5)

chrispe 

všechny recenze uživatele

Vánoční představení nemusel být nutně špatný vánoční film. Ale proboha... všechno to bylo tak strašně MDLÝ. Hlavní hrdinka mi trochu připomínala Aliciu Silverstone a asi i díky tomu mi sedla a byla sympatická. Ale taky byla nudná. Proč z ní udělali hlavní hvězdu? Vy jste viděli nějakou jiskru při konkurzu? Hlavní hrdina byl hrozně nečitelný a kromě toho, že mi připomínal staršího Tye Penningtona, působil dost nadřazeně a arogantně. Chemie - nula. I CELÝ divadelní tým byl naprosto nudnej a bez nápadu, bez jakéhokoli zajímavějšího charakteru, o spolubydlící(ch) snad ani nemluvit. Jako nejlepší postavu jsem vnímala Garyho z restaurace. :D Škoda, že víc neukázaly to jejich pojetí Vánoční koledy, mohlo to být zajímavější, ale bylo vidět, že to tam bylo jen proto, aby to tam bylo, bez promyšlenosti. Ke třem hvězdičkám se nějak nemůžu donutit, i když je většinou dávám mnohem horším filmům v tomto žánru. Ale ta všudypřítomná mdlost v tomto filmu prostě dělá svoje. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Strašně nudný film bez nějakého vzrušení. O nějaké vánoční atmosféře nemůže být řeč, natož o zajímavé příběhu. Film nemá nic. Ani vzrušení, ani příběh, který by nějak táhl, ani dobré herecké výkony. To, že je to všechno růžové, ničemu nevadí, problém je celý zbytek. Slabé. ()

Reklama

Heywood 

všechny recenze uživatele

Ona milá, ale nudná...On skoro trapný... tolik těch nejhorších klišé na jednom místě (zde film) to se nedá rozdýchat. Ona odmítne ve svých 35 jistotu práce, on seriál (měl tam asi hrát pitomce), protože oběma jde hlavně o umění... Kdo zná herce ví, že peníze nemají na prvním, ale na jediném místě..takže příběh poněkud pokulhal..20% ()

kocik1 

všechny recenze uživatele

Naprosto triviální, ničím nevýjimečná nastavovaná kaše, kterou jsme už pojedli v tisíci jiných filmech. Prostě láska sice kvete v každém věku, ale jenom to, že je vánoční, neudělá film nezapomenutelným. Pokud bych zrovna nebyla utlumená antibiotiky, bylo by to nejspíš nedokoukatelné. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama