• adaben
  ***

  Natočené to asi není špatně, někteří herci jsou výborní (D.Novotný), ale na můj vkus je to ve výsledku už jen zase další kriminálka na televizních obrazovkách, jedna za druhou, hodně krutosti (tolik mrtvých mladých nevinných), naštěstí tam nejsou pořád scény s patologem a ve vyšetřovací místnosti jako u těch odehrávajících se v současnosti. Předchozí Hřebejkovo dílo Zahradnictví se mi líbilo víc a bylo to víc o lidských vztazích.(26.11.2018)

 • Karp
  ****

  Rédl si hraje na svém vlastním písečku, ale má to pochopitelně svůj důvod. Ocitl se mezi dvěma mlýnskými kameny, otázka komu věřit je stále platná a nezbývá mu než využít to, co se mu právě nabízí. Přestože pátrat na vlastní pěst se někomu, kdo není dost opatrný, může i pěkně nevyplatit. Nikdy není psáno, že nejde jen o souboj mocenských skupin a následně o kšeft, který Rédla nepotřebuje a využije ho jen k získání informací a ke zmíněné protislužbě. Scény v gay baru se opravdu povedly a D. Novotný skutečně exceluje, ale myslím, že je to dáno i tím, že právě on má být z celé profesionálně jednající dvojice tím skutečným esem. A jeho důvěryhodnost v tomto smyslu je zapotřebí i scenáristicky podpořit.(26.11.2018)

 • Takaru
  *****

  Jo hoši, tohle vám "žeru" a všechno. První díl sliboval hodně, a je to tady... Nepamatuji si, kdy naposledy mě nějaký seriál vtáhl tak, jako "Rédl". Jednoduše divoká seriálová jízda, která vás strhne, a doufám, že i nepustí až do posledního dílu. Severské detektivní ikony blednou závistí. Všechno skvěle, režie, scénář, všichni herci. Jedno veliké MŇAM a zaslouženě plná palba. Jen LGBT komunita dostala v tomhle dílu dost "na prdel". No co, se stane. S napětím čekám, co si pro nás tvůrci ještě připraví.(25.11.2018)

 • Ištván87
  *****

  Tak nějak nejde nedat plnej knedlík. Já se těšil už na tenhle díl a co se dalšího týče, tak prostě nebudu moct dospat. Ondřej Sokol by měl přestat ze sebe dělat dementa v tý slabomyslný novácký "u nás zpívají strašně známý herci" píčovině a věnovat se něčemu jako je Rédl. David Novotný už dávno všem dokázal, že je úžasný herec, ale Sokol bude mít ještě co dělat, aby někoho přesvědčil, že taky umí.(26.11.2018)

 • keoma26
  *****

  Jsem si tak říkal, že dělat k tomuhle "kostýmy" a mizanscénu musí bejt mnohem horší než třeba pro První republiku, kde je půlka věci vymyšlená tak, aby jen odpovídala stylu...lidi si tuhle dobu pořád živě pamatujou, takže každej nonsens hned bije do očí...a všechno sedí do posledního detailu, ale to i scénář a režie!(25.11.2018)

 • - Když zdravotníci naleznou těžce zraněnou Karlovu manželku (Klaudia Dudová) po pokusu o domácí potrat, jsou v potemnělé místnosti vidět záblesky od majáků sanitky. V roce 1992, kdy se děj odehrává, se ale záblesková světla LED ještě nepoužívala a měly by tedy být vidět odlesky od rotačních majáků. (Martin_L)

 • - Na začátku epizody se objeví větrné elektrárny se dvěma turbínami, avšak v roce 1992 byla v ČR jen jedna větrná elektrárna a ta měla jen jednu turbínu. (Diablo_d)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace