• keoma26
  *****

  Jsem si tak říkal, že dělat k tomuhle "kostýmy" a mizanscénu musí bejt mnohem horší než třeba pro První republiku, kde je půlka věci vymyšlená tak, aby jen odpovídala stylu...lidi si tuhle dobu pořád živě pamatujou, takže každej nonsens hned bije do očí...a všechno sedí do posledního detailu, ale to i scénář a režie!(25.11.2018)

 • Eleanor05
  ***

  Ale jo, minimálně za ten Novotného výstup u mikrofonu v gay baru si to ty tři zaslouží. Sice se postavy chovají nelogicky, vyšetřovatel Rédl nikdy nedělá, to co má (místo pro svědka jede kecat s podezřelými, místo, aby přiotrávené ženě ležící ve vlastní krvi volal sanitku, tak volá do blázince) a kvůli tomu umírají lidé, místy se seriál dost vleče a je to celé takové neosobní, ale pořád to na současné české poměry není špatné.(25.11.2018)

 • Big Bear
  *****

  David Novotný začíná zvolna atakovat pomyslnou nejvrchnější příčku (z těch českých), kterou stále drží Dolanský coby jeden z gangsterů v Sametových vrazích. Scéna s krávou a kusem nezávadného hovězí byla tak brutální a zároveň geniální, že čuměli jak tele na vrata i mafiáni nakupující zbraně a s těmi jen tak něco nezacloumá. Hofmann známější spíše z divadla nebo Ulice úžasně sekunduje, ale Novotný na sebe prostě strhává veškerou pozornost... ,,Leduj! '' ... !!! Neskutečné !!! Třetí díl Rédla nijak neubral na tempu. Už víme co a víme částečně kdo, ale to hlavní je nám zatím utajeno. Přesto divák tak nějak tuší, že brzy dojde ke kolosánímu střetu. Závěr tohoto dílu byl geniální...bohužel mi to trochu kazila vzpomínka nedávno znovu viděnou českou bláznivou komedii ze sedmdesátek - Zítra ráno vstanu a opařím se čajem, kde k ochromení dotyčného sloužil podobný sprej. Je vidět, že Rusové už onen vedlejší účinek a to zezelenání odbourali.. :-). Každopádně opět dávám za 5 hvězd. Už jsem to hodně dlouho nezažil abych se týden těšil na další díl seroše u kterého budu zase okřikovat na kutě jdoucí omladinu aby nekecala aby bylo rozumět každé slovo...(25.11.2018)

 • Ozzy2
  ***

  Tak se nám to rozjelo.Škoda, že až ve 3. díle to mělo hlavu a patu.Sice je divné, že Novotný hraje sověta z Minsku,ale má pražský přízvuk, ale právě on s Hofmannem seriál táhnou.A škoda Sokola.Za prvé mi vadí jeko kožená držka, za druhé mi vadí jeho hloupé chování.On je bezradný, zkontaktuje lidi, aby mu pomohli a pak si dělá, co chce a jak už jsem psal, šlape v tom jak slon v porcelánu.Vrchol byl, když za ním jedou estébáci, on tu svou popelnici strhne do lesa a oni jedou dál......Takže ty tři hvězdy jsou fakt jen za duo velice vtipných vrahounů.Jo ten zkorumpovaný celník byl Létající Čestmír(26.11.2018)

 • Ištván87
  *****

  Tak nějak nejde nedat plnej knedlík. Já se těšil už na tenhle díl a co se dalšího týče, tak prostě nebudu moct dospat. Ondřej Sokol by měl přestat ze sebe dělat dementa v tý slabomyslný novácký "u nás zpívají strašně známý herci" píčovině a věnovat se něčemu jako je Rédl. David Novotný už dávno všem dokázal, že je úžasný herec, ale Sokol bude mít ještě co dělat, aby někoho přesvědčil, že taky umí.(26.11.2018)

 • - Když zdravotníci naleznou těžce zraněnou Karlovu manželku (Klaudia Dudová) po pokusu o domácí potrat, jsou v potemnělé místnosti vidět záblesky od majáků sanitky. V roce 1992, kdy se děj odehrává, se ale záblesková světla LED ještě nepoužívala a měly by tedy být vidět odlesky od rotačních majáků. (Martin_L)

 • - Na začátku epizody se objeví větrné elektrárny se dvěma turbínami, avšak v roce 1992 byla v ČR jen jedna větrná elektrárna a ta měla jen jednu turbínu. (Diablo_d)