Scooter - How Much Is The Fish?

(hudební videoklip)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Německo, 1998, 3:45 min

H.P. Baxxter

korbitch22

Jeden z naprosto nejlegendárnějších songů devadesátých let. Absolutní srdcovka. Scooter jsem si vždycky obhájil proti všem, rodičům, bratrovi...manželce, kamarádům. Každej má svojí úchylku, tou mojí je H.P. Baxxter a jeho tekno/rave/disco z německa. ()

Ouwen

Další pecka, na které jsem vyrůstal. Strhující, apokalyptická elektronická muzika, furt graduje a hype neuvěřitelnej. Stadionový refrén úplně pohlcující. ()

corpsy

Kým song je už takým malým kultom, klip je len dobovou fraškou, ktorá vyšla v športovom lete toho roku ( napr. MS vo futbalu ). ()

AD P

Asi posledná skutočná pecka od Scootra. Po tomto singli išla ich tvorba do h...Ďalej ma ich tvorba nezaujímala a ani som ju už nesledoval. Klip pre mňa z tých slabších. ()

majo25

Veľkolepý cover piesne Was Wollen Wir Trinken od holandskej skupiny Bots. Pôvodna melódia piesne pochádza zo starého Bretónska a má názov Son ar Chistr. Za divným názvom netreba hľadať žiadnu záhadu či posolstvo, žiadne tam nie sú. Cieľom tiež nie je, aby niekto rozmýšľal nad textom piesne. Text je zvolený na to, aby poslucháčov ešte viac vyburcoval do tanca. A to sa tvorcom aj podarilo. ()