Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Od CCG útoku na Anteiku uplynuly dva roky. I přes velké úspěchy holubů, ghoulové pořád představují velký problém a teroristická organizace Strom Aogiri pořád existuje, i když své operace musí před sílící CCG tajit. CCG navíc přichází se zcela novou silou, oddílem Quinx, což jsou lidé, kteří podstoupili operaci, aby získali sílu ghoulů, ale zároveň zůstali lidmi. Jejich velitelem je Haise Sasaki, napůl ghoul a napůl člověk, kterého trénovala sama "Smrtka CCG" Kishou Arima. Haise se možná zdá jako sympatický a milý chlapík, ale jeho minulost a vzpomínky jsou i pro něj neznámé. S dalšími boji se ale drásá na povrch osoba, kterou kdysi Haise byl... (Gantai)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

MikyAff 

všechny recenze uživatele

Tokyo Ghoul je jedním z mých nejoblíbenějších japonských počinů, předně kvůli ohromující druhé sérii. Proto si nemůžu pomoct a celé je to pro mě celkem zklamání. Postav je tu až moc a u těch, které znám a měla jsem k nim určitý vztah, ty pocity najednou hrozně vychladly, jako bych se dívala na anime, které si pouze hraje na svou předlohu. Snaží se to napodobit brutální a překvapující notu, jakou měli jeho starší bráškové, pro mě však marně. Přestože mi skoro při Unravel ukápla slza, tak to prostě není ono.. ()

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Nejlepší série? No, neřekl bych... Je mi líto, ale Kaneki s vymytou hlavou co si říká Haise pro mě byl tak trochu děsná nuda a celý jeho tým Quinx byl plný postav, ke kterým jsem si ani během dvanácti dílu nevybudoval vztah. Takže když pak v seriálu někdo byl v ohrožení, nebo dokonce umřel, tak jsem byl naprosto chladný a nic to se mnou nedělalo. Čekal jsem napětí a velkou kontroverzi z toho, že bývalý ghoul je teď vyšetřovatel, čekal jsem, jak se postavy z Kanekiho minulosti budou nápaditě a zajímavě snažit vrátit Kanekimu paměť. A byl jsem spíš zklamaný, nejvíc asi z toho, že jeden z mých nejoblíbenějších charakterů Gurmet byl po většinu série jen zredukován na trosku a probral se teprve ke konci aby dosáhl čeho? No a zbytek mého oblíbeného ansámblu z minulých sérií se tu jen mihne aby se nezapomnělo, že do tohohle světa patří a že na ně jejich role teprve asi čeká, ale to až v další sérii... Pozorovat příběhy a vyšetřování z druhé strany mě tedy příliš nebavilo, nejlepší byla asi část s aukcí a pak samotné finále série, kde se konečně alespoň něco zadařilo a tak můžu říct, že se po téhle pro mě vcelku průměrné a nezajímavé sérii těším na tu další. Co se ale docela povedlo bylo vyprávění příběhu, vše bylo podávané jasně a srozumitelně. No a pak akce a souboje, které byly zase plná krve, usekaných končetin - no prostě všech těch pro někoho hezkých věcí... Celkově tedy škoda, že mě sice bavily souboje, ale lidi v nich mi byly tentokrát tak nějak ukradení... 5,5/10 ()

Reklama

kukkik odpad!

všechny recenze uživatele

Očividně došla inspirace a z původně hlubokomyslného anime v první a zčásti v druhé sérii se přesouváme do série třetí, kde hned v úvodu potkáváme groteskní příšery se žraločími zuby apod., které spojuje jediná vlastnost a sice, že jsou naprosto ploché a nezajímavé. Skličující nuda vyčpělého konceptu a série kterou, jako fanda prvních dvou, budu v rámci kánonu radši ignorovat. odpad! ()

TomX2 

všechny recenze uživatele

Lepšia adaptácia možno, mimo to je ale anime veľmi zlé. Divákovi neponúkne vôbec nič, dej je chaotický, postavy nezaujímavé a vôbec, nefunguje tu absolútne nič. Ak si doprosím animáciu a nečasté súboje, nebolo by to vôbec dobré. I keď sú predošlé série zadaptované horšie, kvalitatívne pôsobia o niečo lepšie. Každopádne žiadna si nezaslúži vysoké hodnotenie. Priemer: 20% ()

ComicGuy 

všechny recenze uživatele

UPDATE: Po dopísaní recenzie som dočítal originálnu mangu a musím sa hlboko ospravedlniť za nezmysly ,čo som sem napísal. Po prečítaní originálnej mangy a následného pokračovania mi TG :re pripadá nejak suché. Taktiež radšej neodporučujem si seriál pozrieť viac ako dvakrát -je to potom extrémne nudné... ()

Galerie (124)

Zajímavosti (2)

  • Seriál sa odohráva 2 roky po udalostiach predošlej série, ktorej pokračovanie bolo ohlásené už v roku 2015. Seriál sa začal vysielať 3.4.2018. (ComicGuy)

Reklama

Reklama