Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rip se dostane do nebezpečné situace. Rozjíždí se plán, jak zmáčknout Johna Duttona a jeho styl života. Monica začíná náročnou rehabilitaci. (Paramount Network)

Recenze (8)

Nach 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co se může podělat, to se podělá, a poté se začne podělávat to co se ani podělávat nemělo. Tak by šlo shrnout tuto epizodu. Rozpadá se zde totiž úplně vše. Rodina, ideály, zdraví i budoucnost. Vše je na nejisté půdě. Indiánský náčelník pláče nad tím, že jeho představy se neprotínají s realitou a on sám tak padá na hubu jako jeho předchůdce. Naši kovbojové si zatím musí vyžrat další značnou porci smůly, která jakoby neměla konce. Hold z vrcholu směřuje jen jedna cesta. Originální současný western tak pokračuje stylem seriálu The Knick, kde též vše směřovalo od špatného k horšímu (co se dějem týče, nikoli kvalitou seriálu). Strach o hlavní hrdiny je maximální (ala Hra o trůny), kvalita samotné epizody již ale dosahuje plného počtu hvězd. Jen tak dál Sheridane. 85% ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Moc fajn herci. Všemu vládne neústupný Kevin Costner, vsadil na úsporná gesta, charisma z něj čiší, radost sledovat. Uťápnutý Wes Bentley je přesný (slizký i slabošský), smyslná Kelly Reilly totálně nekompromisní, ta by se „v baráku“ honáků neztratila. Charisma předkládá i Danny Huston, moc mě baví i málomluvný bourák Cole Hauser, který po nevýrazných letech dostal pořádnou roli. Tady je „každý“ krok vykoupený značnou měrou fyzických i psychických sil. Každé rozhodnutí nese své následky, v postavách toho moc dobrého není, protože neustále odkrývají své pokřivené charaktery. Ten, jemuž jsme fandili, udělá něco, co nás docela vyvede z míry. John Dutton (kterého dál trápí zdravotní trable) musí zkousnout, že na sponzorském večírku sedí u rodinného stolu sám. Jamie otevírá svou kancelář pro kampaň, z Beth cítí kůň každou negativní myšlenku a Kayce řeší dobře se nevyvíjející zdravotní stav své milé. Solidně depresivní díl. ()

Reklama

Foltest 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V rámci seriálu jde o nadprůměrnou epizodu. Plně zde doléhá všeobjímající ponurá atmosféra boje o přežití. Do toho vynikající soundtrack. Večeře s kovboji doprovázená originální skladbou byla dechberoucí scéna; ještě navíc, když se vezme v potaz předchozí vývoj s turisty na ranči. Rodina Duttonů najednou vypadá velmi křehce. Už se těším na rozuzlení. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama