Reklama

Reklama

Recenze (8)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co se může rozpadnout, to se i rozpadne. Rodina, ideály. A vlastně i to zdraví. Tahle sága rodiny Duttonových se může pochlubit opravdu skvělou atmosférou. To platí takřka od začátku. A fajn herci. Všemu vládne neústupný Kevin Costner, vsadil na úsporná gesta, charisma z něj čiší, radost sledovat. Uťápnutý Wes Bentley je přesný (slizký i slabošský), smyslná Kelly Reilly totálně nekompromisní, ta by se „v baráku“ honáků neztratila. Charisma předkládá i Danny Huston, moc mě baví i málomluvný bourák Cole Hauser, který po letech dostal pořádnou roli. Jamie si vybral a role v rodině se záhy přeskupují. Mnozí pohybující se na ranči si uvědomují, že se v místě drží zvláštní zlo. Na sídlo se navíc vrací důležitý člen rodiny: Kayce. A mnohé linie zůstávají pochopitelně s ohledem na druhou řadu otevřené. Stejně jako rány v lidských duších několika postav. ()

Nach 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak jak to pesimisticky začalo, tak to pesimisticky končí, což není výtka ale přirozený vývoj. Příběh je otevřený, postavy mají více démonů než andělů a mrzí mě, že se v podstatě žádné dějové linky nijak neuzavřeli. Prostě jak jsme do děje na začátku vlítli, tak z něj nyní i tak odcházíme. Buď budeme muset čekat na další sérii, nebo tento seriál zahodíme do koše, protože je to jen náhled do jedné etapy těžkého života rodiny, která se začala rozpadat. Ovšem náhled velice kvalitní, propracovaný do nejzapadlejších charakterů. Takže ani poslední epizoda první řady nezapadá do podprůměru a drží se tam, kde ostatní. 85% ()

Reklama

dO_od 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

// Proč mi nikdo neřekl, že je teď in psát konce řad jako druhé piloty prakticky startující celý děj odznova? Hned bych se na to těšil míň. Poslední epizoda 5/10, celá řada 7,5/10 (hlavně kvůli vyšumění do prázdna). ()

moviechecker 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Keď som začínal sledovať tento seriál nedával som tomu veľa šancí a prvý diel tak púšťal s malou dušičkou, no musím priznať, že som milo prekvapený. Pre mňa je to seriál tohto roka. Je to pekne dramatické a v každej jednej časti ma dokázali prekvapiť. Som zvedavý či ďalšia séria bude pokračovať v nastavenom tempe. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama