ricci.s

Príbeh sa točí okolo dvoch ženských počas zombie apokalypsy - jedna z nich je obeťou experimentov zo strany priblbých vojačikov, tá druhá - tehotná - sa snaží prežiť so svojim priateľom. Nakrútené je to slušne a masky sú asi tým najväčším pozitívom, ale scenár ma nechytil, postavy sú nesympatické a tej očakávanej, povestnej zombíkovskej akčnosti či gore je tu až príliš málo na to, aby to za niečo stálo. ()

George Stobbart

Režisér rovnomenného, pár rokov starého (a slabého) kraťasu sa rozhodol priživiť na úspechu zombie univerza, čo ešte drží pri živote v posledných rokoch hlavne vďaka "The Walking Dead"; ktorý aj pripomenie v úvodných titulkoch. A ďalej tu máme trochu drámy a otravných postavičiek, trochu hororu a rýchlych zombíkov, k tomu našťastie aj trochu snahy, no celkový výsledok je aj tak očakávateľne neuspokojivý a nepríliš zaujímavý. Ako bohužiaľ väčšina novodobých zombie flickov. ()

kaylin

„Anger of the Dead“ může mít koprodukci, může mít snahu, ale když ve skutečnosti nemá co říct, tak jednoduše nemá co říct. Tohle je základní problém filmu, ve které nenajdete nic nového a nic zajímavého. Ti herci nejsou tak dobří, aby vás strhli, a nemají k dispozici takový scénář, který by opravdu měl co vyprávět. Jen další survival ve světě, kde se přežít nedá. Anebo jen těžko. ()