Ač film nese mužské jméno Ivan, tak ten malej prd'ola nebude mít žádnej vliv na to, co se kolem něj děje. Ovšem výsledek událostí, který se ve filmu stanou, rozhodně jeho život ovlivní. Film je to drsnej a depresivní, ženský publikum bude některý scény těžce kousat, ale o to víc budou hlavní hrdince fandit, aby si vyřešila bordel ve svým životě. Aspoň že ten konec byl trochu povzbuzující.(10.1.2020)

Depresivní a nepříjemná depka ze Slovinska! Hlavní hrdinka je postavena do velmi nepříjemné situace, kde bude čelit rozhodnutí mezi svým čerstvě novorozeným synem anebo mužem, kterého až chorobně miluje. Slovinsko servíruje hodně hutnou psychologickou dramu, která se nebojí nahoty a detailního porodu za což zvedám palec nahoru, ale trošku mi vadilo pomalejší tempo. Je to trošku art. Matky film budou zvládat těžce, takže opatrně! 6/10.(12.1.2020)

Mara porodí sice syna Ivana ale řve jak makak co mu sebrali banán, to je jako když soused zapne sbíječku zrovna když jste zalezli do brlohu. Manžel Rok Kratochvil chtěl jméno Taras, jediný člověk co měl plán a myslel. Mladá a životem nepolíbená Mara se nechala ojet od rádoby podnikatele co je starší o víc jak 20 let, ona nevzdělaná, tupá, hysterická slepice. Burger až budě příště natáčet její pozadí tak ať to rovnou natáčí v žánru horor. A takhle to dopadá v reálném životě, ze všeho nejvíc bude trpět jenom to dítě. Ze života, s emocemi, napětím a úsměvným zakončením které mě překvapilo. Jedním slovem Balkán, žádné sraní s mladou paní!(15.1.2020)

Vyhraje dítě nebo milenec? Naprosto dokonalý herecký výkon Maruši Majer..... A vyhraje film Oscara? Mohl by...(28.8.2018)

Drsný film, od začátku do konce, pro těhotné a kojící ženy prakticky nepřístupné. Pro mě až přespříliš a společně se spoustou dějových zvratů i postav, to nakonec nebylo úplně ono. Možná jednodušší a přesto složitější, klidně se stupňující dějová linie, by mi pomohla, zde se vše přiřítí jako lavina, aby se film na konci vrátil na začátek, do jeho nejhezčí fáze, ve které se Mara rozhodla pokračovat v životě (obě scény výborné). Okolí, naší emočně nestabilní a, kdo ví vlastně proč, naprosto rozhozené maminky, mi také moc nesedlo, ale i tak se jedná o velmi dobře zvládnutý film, který potvrzuje současnou nadprůměrnou evropskou kvalitu. [Filmový klub Citadela - Litvínov](5.2.2019)

• - Natáčelo se ve Slovinsku a v Itálii. (Stoka)

• - Celosvětová premiéra proběhla 13. září 2017 v Lublani na Festivalu Slovenskega filma. (Varan)