Reklama

Reklama

Nelegální obchod

  • Velká Británie General Commander (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Jihovýchodní Asie je překrásná země plná skvělých lidí, kultury, spirituality a měst pulsujících životem, ale pod tou krásnou fasádou se ukrývá nepřátelská temnota, špína, prostituce, otroctví, drogy a zkorumpovaní úředníci. Vyznamenaný agent CIA Jake Alexander se plně věnuje mýcení zločinu v jihovýchodní Asii jednak proto, že je zvyklý pracovat naplno, jednak proto, že si svůj nový domov zamiloval. Při misi, jejímž cílem bylo zastavit organizaci obchodující s lidskými orány, přijde Jake o důležitého člena týmu Zacha Stevense, který byl při pokusu o infiltraci zabit. Když o tom Alexander podá hlášení, jeho dlouhodobý řídící důstojník Jessica Thompsonová ho informuje, že případ obchodníka s orgány je v důsledku této nešťastné události uzavřen a jeho tým bude převelen do jiné části světa.Alexander a členové jeho týmu, frustrovaní z toho, že vrah unikne spravedlnosti, se dohodnou, že se případu nevzdají, dokud Stevensova vraha nedostanou. Protože nechtějí být přeřazeni, rozhodnou se dát u CIA výpověď a vytvořit jakousi ochranku financovanou Alexanderovou starou přítelkyní, ruskou miliardářkou Katjou Sokolovou žijící v Hongkongu. Sokolová souhlasí, že bude operaci financovat výměnou za svou ochranu a bezpečnost. Se zdroji Sokolové má tým k dispozici všechno, co potřebuje, aby předal zločince spravedlnosti, a nemusel se starat o zásady, pravidla a předpisy CIA. Jakmile je tým nezávislý, neústupně zločince pronásleduje a je odhodlán použít všechny prostředky. (Filmbox)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (31)

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Tak copak to tu máme? Ha! svaté sádlo opět v akci! No to jsem si nemohl nechat ujít i když jsem nedoufal v nic co jsem nemohl dostat. Ale vlastně zase jako něco jo. Minimálně tu tradiční poctivou dávku srandy z tohoto kdysi akčního hrdiny. Psát další komentář by byla zbytečná ztráta času, který lze využít i jinak.15% ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

(15%) To teda byl GENERAL COMMANDER jak vyšitý ! ;) Špičková, elitní skupina vedena mistrem všeho, S.Seagala. No, asi se zdržím podrobnému komentu. Nehodlám zde Seagala shazovat, měl by se ale na ty filmy už vysrat. Já dokážu ocenit i slabší akční béčka, které jsou mnohými hůře hodnoceny. Třeba je např.je paradox, že nejnovější film od režiséra K.Waxmana (ano, přesně ten je víceméně zodpovědný za sračky, které se Seagalem natočil) THE HARD WAY mi překvapivě sedl. No a nyní k tomuto dílku ? Bylo to od začátku do konce nudné. Děj je primitivní, na což jsme od béček zvyklí, ale měl i pár logických děr. Nesedla mi herecká sestava a už vůbec ne jejich postavy. Akce je zde také docela málo. Z úvodu jsem byl docela znechucen, nedokázal jsem si vychutnat žádnou akční scénu, vše bylo tak narychlo sestříháno a kamera byla prostě dost chaotická. I závěr mi přišel dost uhozený, pár převrácených aut a poté amatérsky natočená scéna s vrtulníkem a jeho fantastickým výbuchem jak namalovaným na obrázku ze školky. Seagal je zde strašně nevýrazný, takže ani kvůli němu to nemá smysl vidět. Bitky má zde dvě, vlastně jen jednu kdy ukáže pár chvatů, ale je to špatně natočené a ta druhá je s noži (rovněž není o co stát). Tak co k tomu ještě víc dodávat ? I ty slabší filmy s M.Dudikoffem byly lepší. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

„Pomsta je pre mladých. Tu ide o to, čo je správne.“ Moc mi nesedia tieto seagalovky, v ktorých Steven šéfuje tímu, pozostávajúcemu z úplne nezaujímavých mladých tvárí, ktoré vyzerajú ako modelky a učitelia karate, nič proti modelkám a učiteľom karate. Akcie málo, scenár nudný. Koprodukcia Maďarska, Filipín a UK. ()

Yoshitsune 

všechny recenze uživatele

Strašný, hodně strašný, naprosto příšerný a byť film má začátek a konec, tak filmu chybí prostřední část děje a tak se skáče mezi různými Asijskými zeměmi a snaží se vyplnit jedno velké prázdné nic. Nemluvě že i ty dialogy sou naprosto děsný a některé na sebe ani nenavazují. A byť film vypadá relativně hezky a neni zde žádný odporný filtr, tak jako u jiných filmů tohle ražení, tak tvůrci šetřili kde se dalo. A proto během přestřelek, ani neni slyšet zvuk střelby a když už je slyšet, tak neodpovídá dané zbrani. Násilí je celkem ok, jeden ze záporáků se i relativně snaží, ale nemá šanci ukázat něco víc, což je škoda. Ale osobně mně nejvíc potěšil Byron Gibson, už v minulém filmu s Míšou (Asijská spojka) se mi líbil a tady nehraje vyloženě špatně, je škoda že hraje v takovýchto odpadech, mohl by si zahrát v nějakém větším a lepším béčku, nejlépe cynického zaporáka. Nicméně Míša Kulička, je zde vyobrazen jako špičkový agent CIA (CIA je zoufalá když nabírá takové to lidi) a ke konci začne mít i traumata, nicméně nejlepší vtip, sou ty dva plakáty co tady visí, v obou je Míša vyfocen s neprůstřelnou vestou a s puškou, jeden by tedy čekal, že se i tohle objeví ve filmu, ale neobjeví, nejlepší marketing co sem kdy viděl. ()

Rominator 

všechny recenze uživatele

Jake Alexander (Steven Seagal) vede tým, který jde po mužích obchodujících s lidskými orgány. Při akci ztratí člena a vedení je chce z případu okamžitě odvolat. Zbytek týmu se proto musí rozhodnout o dalším postupu, protože Orsetti (Edoardo Costa) nesmí uniknout spravedlnosti... Jediným plusem jsou snad lokace, protože se nenatáčelo v Bulharsku nebo Rumunsku. Ve filmu je zoufale málo kvalitní akce. Akční scény nanabídnou něco speciálního, protože jsou špatně sestříhané a nezajímavé. Původně se mělo jednat o dvanáctidílný seríál, ale je asi jedině dobře, že z toho sešlo, protože by to byla nuda a ztráta času. Steven Seagal má být za hlavní hvězdu, ale jeho čas strávený před kamerou tomu vůbec neodpovídá. ()

Galerie (88)

Zajímavosti (4)

  • Počas záverečnej prestrelky používa hlavný záporák revolver, avšak výstreli znejú akoby pálil z pištole s tlmičom. (johnsnow)
  • Jako choreograf kaskadérů a režisér druhého natáčecího štábu na filmu pracoval Ron Balicki. (Rominator)
  • Filmovou manželku Stevena Seagala (Jake Alexander) si zahrála jeho skutečná žena Erdenetuya Batsukh (Tuya Alexander). (Rominator)

Reklama

Reklama