Oteckovia

Rodinný
Slovensko, (2018–2022)

Hudba:

Slavo Solovic

Vladimír Kobielský, Branislav Deák, Filip Tůma, Marek Fašiang, Zuzana Mauréry, Monika Hilmerová, Oliver Oswald, Mary Bartalos, Natália Puklušová (více)

Série(5) / Epizody(772)

Čtyři tatínky svedl osud dohromady v jedné mateřské školce, kterou navštěvují jejich potomci. Advokát Alex, rozvedený Marek, majitel pizzerie Vlado a vdovec Tomáš se snaží vypořádat se svými životy a rolemi otců a partnerů. (TV Nova)

borec999 odpad!

ALERGIA. Naozaj na tieto denné seriály o bežnom živote mám alergiu. Chápem, že ťažko pracujúci ľudia ktorí prídu po celom dni domov chcú niečo oddychové a nenáročné, pričom nevadí ak budú umývať riady, hrať sa na mobile či nebodaj ak po 5 minútach zaspia. No ja na druhej strane ak už niečo pozerám, tak sa snažím venovať tomu 100% pozornosť, vnímať a ideálne z filmu/seriálu niečo cítiť. (či už smiech, radosť, strach alebo čokoľvek iné). Ak toto skúsite aplikovať na Oteckov, tak sa z tej nudy a všednosti zbláznite. A ešte niečo. Ako môže niekto súdny tvrdiť, že detskí herci v Oteckoch sú nadaní, nádejní mladí herci? Ako, videli ste niekto Stranger Things alebo hocijakú inú americkú produkciu a tamojších detských hercov? To sú naozaj herci. To, čo predvádzajú tunajšie deti je afektovaný a neprirodzený prejav, z ktorého bolia uši a oči. 0% ()

TheBrain odpad!

Každý kto na tomto seriále akokoľvek pracuje je chudák, jediný kto vie hrať je ten pes. Herecké výkony sú primitívne a tí herci by mali robiť normálnu prácu aby videli, že treba robiť poriadne a nie robotu flákať. Scenár je tak trápny, že som skoro hodil tyčku. Vážne toto by mali zakázať ako film poškodzujúci mozog a dať na čiernu listinu medzi nacistickú propagandu a panelák ()

janesX odpad!

Tak táto blbosť s týmto konkrétnym scenárom by nebola o nič horšia ak by nemala scenár vôbec. Už by to síce bolo "reality", ale aspoň herci by po celý čas nevyzerali tak že nasilu niečo musia hrať. Tu asi nejaký kamoš dostal sľúbenú zákazku a konečne sa môže pýšiť že prerazil do slovenskej smotánky. Lenže samotná práca ostane až treťoradá. Nevadí, všetci zúčastnení sa budú robiť, že je to dobré, alebo že to nie je až tak zlé a ťuknú si na ďalšiu spoluprácu. No neviem či títo ľudia už potom žijú v akejsi bubline, lebo pre bežného a nenáročného človeka s mierne zvýšeným IQ toto je zlé, je to veľmi zlé, je to odpad, je to horšie ako odpad, pretože vám to predal niekto s naprostou aroganciou. Ako  plesnivú tortu. Ale čo na tom, veď niekto má prácu, niekomu vyšiel kšeft. A má to dokonca aj divákov, však? ()

ariari odpad!

vážne sa nedá pozerať viac ako 3 minúty. Určite obsadili komparzistov a mali málo celuloidového pásu, takže repliky šupli okoloidúcim Záhorákom a ide sa ostrá! O tri...je to v riti..kam až dokáže slovenská filmarina klesnúť.Námet a scenár asi nikdy neexistoval ,skrátka maže sa to rovno na pľaci vrátane strihu, Technika pripomína snímanie z mobilného telefónu , DNO! ()

milhouse86 odpad!

Otec na tom dosť frčí, takže som žiaľ nejaké útržky videl. Scenáristky očividne čakávajú na nejakého tretiaka pred školou, zmlátia ho, ukradnú mu slohovú prácu a tú vydávajú za scenár. Katastrofálne herecké výkony. Dnes som sa dočítal, že oslavujú 500 častí. 500 časti odpadu, dna. Ale nie totálneho. Stála čakám na reality show Nahá farma varí lepšie ožeň ma. ()

• V prvej sérii bola právnická kancelária Alexa Beckera (Branislav Deák) v polyfunkčnom objekte Twin City v Bratislave. Z neznámych dôvodov však od druhej série bola kancelária "presunutá" do kancelárskej výškovej budovy na Mlynských Nivách. Interiér a architektúra kancelárie ostali nezmenené, zmenil sa však "výhľad" z okien a exteriéry. V seriáli nikdy nebolo vysvetlené ako sa kancelária zázračne presunula do inej budovy a postavy o nej celý čas hovoria, akoby bola od začiatku na tom istom mieste. (matthew.17)
  • Na konci druhej série vezie Vlado rodiacu Luciu do nemocnice, kam sa však nestihnú dostaviť, keďže Lucia porodí v aute. Táto istá situácia sa v skutočnosti stala hereckému predstaviteľovi Vlada Filipovi Túmovi iba pár mesiacov predtým, keď pôrod v aute za podobných okolností absolvovala jeho skutočná partnerka Nela Pocisková. (matthew.17)
  • V úvodní znělce hraje píseň „Oteckovia“ od skupiny Hex. (SONY_)