Reklama

Reklama

Za zrcadlem

  • USA Looking Glass (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Nikdy nevíte, kdo vás sleduje. Manželský pár, který přišel o dítě, se snaží začít znovu. Koupí starý motel v poušti, ale rychle zjistí, že se tam děje něco divného. To, co se zprvu zdálo jako únik, se změní na napínavou jízdu do podivného světa plného tajností. Ray totiž objeví dvoustranné zrcadlo a stane se svědkem děsivého činu. Následuje zvrácená hra na kočku a myš. Ray musí závodit s časem, aby zachránil manželku i sebe před příšerným tajemstvím, s nímž je motel spojen a před podivnými lidmi, kteří ho navštěvují. (TV JOJ)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (58)

Marze 

všechny recenze uživatele

Hlavní postava (Nicolas Cage) ztratil svoji dceru při tragické nehodě a jsou s manželkou Maggie zcela zdrceni. Koupí motel uprostřed pustiny a snaží se žít nový život. Ale Ray si všimne podivných věcí což souvisí s podivnou vraždou, která se dříve v motelu udála. Objeví plazivku, kterou se dostane obousměrným zrcadlem do jednoho z pokojů. Je z neobvyklých věcí v domě tak poblázněn , že to ohrožuje jeho manželství , duševní stav a jeho život. Krok k tomu , aby Cage zase začal někdo respektovat neudělal. Chudý scénář plný klišé. Je zde mnoho hrůzu nahánějících prvků aniž by byly nějak smysluplně propojeni. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele

Slabučký film, v ktorom manželský pár po smrti dcérky chce začať odznova a kúpia motel. Ten však skrýva nejedno tajomstvo. Škoda, Nicolas Cage sa v už objavuje iba v slabých filmoch. Dej nie je ničím výnimočný, policajný šerif irituje od prvej chvíle a ani Cageova rola nie je príliš dobre zvládnutá. ()

Reklama

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Thriller, ktorý sa dá bez problémov pozrieť, no či si z toho divák odnesie nejaký veľký zážitok, je už druhá vec. Musím ale uznať, že Nicolasovi tá rola zanedbaného, nadržaného, možno mierne úchylného stalkera celkom sedela. Dokonca aj jeho polovička zahrala hysterickú chudinku celkom presvedčivo. Jeden jej záchvat mi dokonca vyčaroval úsmev, tak aspoň niečo. Horšie to už vidím s chabým scenárom a ešte primitívnejším rozuzlením. To už réžia nedokáže vymyslieť niečo, čo by aspoň trochu prekvapilo? ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Za zrcadlem a co tam Alenka Cageová našla.. Podstatou thrilleru je vyvolat u diváka napětí a emoce, ale proč by to tady dělali. Šmírák Nicolas zažívá zlý časy v El Royale a režisér, který ukotví všechny postavy do jedné lokace, se poctivě snaží dostat diváka do limbu. Lze se zabavit jedině tím, že přemýšlíte, jakou image zvolil neúnavný Cage tentokrát. Byl to sexuálně frustrovaný profesor vyučující dějiny marxismu-leninismu? ()

PROCESOR 

všechny recenze uživatele

Tak si představ, máme tady bezva motel na dobrý adrese, který je jako přesně stvořený pro manžele, který chtějí znova začít a mít, jak se říká čistej stůl. No a v tom motelu je pokoj s číslem 10. kde je zrcadlo! Ne vážně. A to zrcadlo je z jedný strany propustný, takže vidíš co tam dělaj hosti za prasečinky a oni tě vidět nemůžou! No to je hustý! A co dál? Dál už nic. Takže kdo chce vidět film absolutně o ničem, tak směle do toho. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama