Reklama

Reklama

Boku no Hero Academia: The Movie – Futari no hero

  • Japonsko 僕のヒーローアカデミア THE MOVIE -2人の英雄 (více)
Trailer

Obsahy(1)

Největší hrdina a symbol míru All Might dostává pozvánku na I-Expo, přehlídku nejnovějších objevů a vynálezů, které souvisí s nadlidskými schopnostmi, kterými vládne 80 % populace. All Might neváhá a přijímá pozvání, protože zde bude mít možnost setkat se se svým přítelem ze studentských let doktorem Davidem Shieldem, který mu kdysi v USA byl partnerem v jeho začátcích v boji proti zločinu a také je tvůrcem všech jeho superhrdinských kostýmů. All Might si s sebou bere svého žáka Midoriyu, chlapce, který ještě před několika měsíci neměl žádně superschopnosti a kterého si All Might vybral za svého nástupce. Přítomnost největšího hrdiny a jeho studenta je pro mnoho účastníků této akce nečekaným zpestřením a zároveň bude velkou překážkou pro skupinu padouchů, kteří se rozhodli zaútočit během přehlídky a zmocnit se velmi nebezpečného vynálezu, schopného několikanásobně zesílit superschopnosti toho, kdo si ho nasadí... (Jeoffrey)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (8)

Toren 

všechny recenze uživatele

7/10. Takhle si představuju anime film k vycházející sérii. Animace překrásná, plná nádherně živoucích detailů... postavy, které nějakou dobu milujete v té nejryzejší podobě a vše zaobaleno do příběhu, který nijak nenarušuje kánon HeroAca univerza a i přes jistou neoriginalitu solidně pobaví. Paráda! ()

Wade Wright

všechny recenze uživatele

No tak z počátku to se mnou trochu skřípalo. Celá ta expozice těch postav, důvody proč se všichni sešli, kde se sešli, mi přišel hodně zvláštní. A tak nějak jsem se nemohl ubránit dojmu toho "vedlejšího" příběhu. Jenže pak přijde finální potička a já si říkám ty vole to je vono! Neskutečně dobře vypointovaný, postavy jsou prostě svý a prodávaj ty svoje charakterní signatury, každej má prostor zazářit a do toho všechny ty linky co jsou načrtnutý prostě gradujou. U společnýho komba (vy víte co myslím) jsem skoro nedýchal. Fakt se mi líbí že Allmight je "Allmighty" jen v uvozovkách, a že u každé postavy si umím představit tu silovou hranici ikdyž ty souboje jsou samozřejmě over the top. ()

Reklama

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Kdybych měl dát pět hvězdiček a rozplývat se tu nadšením, pak by to bylo asi jen za samotný závěr filmu, za tu poslední bitvu. Ta je nádherně přehnaná, barevná i slušně emotivní, prostě všechno to, co od hrdinského filmu čekám. Ale zbytek mi zase až tak super cool a plus ultra nepřišel. Vždyť poselství o tom, co znamená dle autorů být hrdinou a předávání pomyslné pochodně nové generaci je prostoupené celým původním seriálem a tedy to není ničím novým a ani nečekaným. Zkrátka opět dostávám to na co jsem zvyklý, zase poměrně povedeně, opět jim tyhle myšlenky žeru, ale s tím, jak často se to vše (v rámci My Hero Academia universa) opakuje mě to tentokráte až tolik nebere. Ale jako doplnění seriálu a zdůraznění toho všeho jsem ochotný to nakonec přijmout. Ovšem ze začátku jsem se až tolik nebavil, jistě, prostředí I-ostrova bylo docela zajímavé, ale všechna ta "náhodná" setkání typu: "Je Bakugo, ty jsi tady taky?" mě spíš štvala. Naštěstí se to postupně zlepšovalo. Při přepadení věže jsem si chvíli připadal, jako když sleduji první Smrtonosnou past, ale nebylo to ani z poloviny tak akční, jak bych si přál. Jistě, naši mladí hrdinové nemají ještě licenci a tak se konfrontacím spíš vyhýbají, ale po pravdě, kdyby tam bylo víc soubojů - vždyť ty jsou tím, co od shounenu čekám - ještě že finále to zachraňuje... No a překvapivé zvraty? Ten první (kdo za přepadením stojí) mě zase tolik nepřekvapil, něco takového jsem čekal, ale ten druhý (kdo za tím vším doopravdy stojí) se mi vlastně líbil a byl milým pomrknutím na fanoušky seriálu i dobrým důvodem, proč film vyšel až po odvysílání určitých událostí ve třetí sérii. Takže za mě slabší začátek, ale skvělý finiš, pro fanoušky seriálu i akčních anime povinnost a to vše zabalené v pěkném a líbivém obalu s velmi dobře zvolenou hudbou - 8/10 ()

Elerrina 

všechny recenze uživatele

Klišoidní filler, který by skuteční milovníci seriálu možná měli raději vynechat. Midoria a většina jeho spolužáků se nepravděpodobným způsobem sejdou na jednom místě a za nepravděpodobných okolností zachraňují všechny dospělé okolo ve stylu Smrtonosné pasti. Jak je seriál nápaditý a v mnoha případech nepředvídatelný, tak je tento příběh naopak sázkou na všechny vyprávěcí jistoty a otřepaná klišé. Navíc je lehce matoucím způsobem retrospektivně vložen mezi druhou a třetí řadu seriálu, přestože je zmíněn až v 20. epizodě třetí série. ()

TomX2 

všechny recenze uživatele

Aj napriek slabšiemu rozjazdu a zasadenia viacerých postáv do pozadia sa jedná o celkom slušný film, rovnajúci sa najlepším epizódam zo seriálu. Záverečný súboj bol super, vizuálna a celá technická stránka ani nehovoriac. Len tu je až príliš veľa hluchých miest a okrem toho ešte otravný Mineta, čo mi kazí celkový dojem, ale rovnako je to aj v seriáli, takže kto si už zvykol bude určite spokojný. ()

Galerie (56)

Zajímavosti (1)

  • Koji Koda je jediný student z třídy 1-A, který se v tomto filmu neobjeví. (KCM)

Reklama

Reklama