klukluka

Rumuni stárnou rychleji, než my tady na severu- to je můj první poznatek. Nejvíc to platí o Reluovi a Gině, tady si čas viditelně zahlodal. Pokud dá ale Relu někomu po hubě, tak mu to samozřejmě uvěřím. Problém je, že se k tomu tady zatím neschyluje. Hodně se tady mluví a málo se koná. Věřím, že se to brzy vrátí do starejch kolejí, nebo že najdou klíč k tomu, jak to udělat ještě lepší. Pokud ne, tak budu zklamanej. Zvykl jsem si na gangsterku, tohle je zatím inženýrská odysea. ()

Necrotongue

Ale no tak! Co vám ty skvělé úvodní titulky udělaly, že jste do nich museli dodat cosi jako dynamiku? "Komu tím prospějete?" Lépe než major Šebek bych svou frustraci nevyjádřil. Tak jsem se vybil hned ze startu, abych mohl pokračovat ve střízlivějším duchu. Rumuni dál plují v kurzu určeném HBO a dělají všechno pro to, aby se za výsledek nemuseli stydět. Po zhlédnutí první epizody třetí sezóny můžu konstatovat, že se jim to zatím daří. Se ztrátou původní prvořadé kvality jsem se už smířil a budu teď s nadějí vzhlížet k tomu, že si seriál ve své třetí řadě udrží alespoň svou kvalitu druhořadou. Po úvodním dílu jsou karty rozdány vcelku jasně, atmosféra mě potěšila, děj mě nezklamal, takže se za ty čtyři kousky nemusím sám sobě omlouvat. / Poučení: Chytit krtka je jedna věc, ale co pak s ním, když je to chráněný živočich? ()