Necrotongue

No, vypadá to, že Rumuni tu přetahovačku s HBO nakonec prohráli, protože tento díl byl vcelku o ničem, a tu třetí pěticípou jsem přihodil jen ze slušnosti. Když tak zapřemýšlím nad tím, co důležitého přinesla pátá epizoda, nic mě nenapadá. Vybavuji si jen spoustu prázdného řečnění, Emilianovo pitvoření se jen tak na efekt a to je tak asi všechno. Má to ale i svou světlou stránku; zpočátku jsem Reluovi fandil, což mě znepokojovalo, ale to už mě pustilo. Teď mohu s naprostou jistotou říct, že je mi úplně jedno, jak kdo dopadne, jelikož jsou mi všechny postavy úplně ukradené. / Poučení: Pozor na trojité agenty. 3*- ()

klukluka

Kdokoliv se v tom dostane ke slovu, tak je děsně cool- rozuměj vulgární a bude se kasat velkým pérem, nebo ho bude u někoho jinýho zpochybňovat, případně to nebude o péru, ale o koulích. Nebavíme se přitom jen o mafiánech, bude to platit i o ženských, o důchodcích, o všech. Vůbec jsou tady keců tři prdele. Akci abys pohledal. Asi si to schovávají na finále. Už si na něj počkám, ale případná čtvrtá série už beze mě. ()