Reklama

Reklama

Larry

Krátkometrážní / Horor
USA, 2017, 5 min

Recenze (9)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Cizí věci nechávám ze zásady na pokoji, takže si náš hrdina své trampoty zasloužil zcela zaslouženě. Podařilo se zde vytvořit místy zajímavou atmosféru, jen je škoda, že na tak krátkou stopáž to mělo i několik hluchých míst. I tak jde však o průměrnou podívanou, která určitě neurazí, jen od toho nesmíte moc očekávat… ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Ponaučenie z tohoto skvelého hororového kraťasu je takéto : ´´Nes€rte sa do cudzích osobných vecí,,. Takmer dokonalé. ()

Reklama

honajz2 

všechny recenze uživatele

Mít to nějakou pointu, klidně bych šel s hodnocením výš. Takhle ve finále šlo jen o lekačky, ale zase to má slušnou atmosféru, dobrou kameru a na těch 5 minut to vystačí, ačkoli některé scény by možná neškodilo zkrátit. Come Play se ale režisérovi naštěstí povedlo, 3* ()

Trevor 

všechny recenze uživatele

Nočný strážnik na parkovisku v krabici zo stratami a nálezmi objaví tablet v ktorom začne čítať príbeh o záhadnom tvorovi menom Larry...Výborne zvládnuté... ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Seznamte se s Larrym. Jde o snímek kterej sází na lekačky, jenže ty tady vůbec nefungují. Vrcholem je zakončení snímku. Tohle nemůže nikoho vyděsit. Tak třeba příště Larry. ()

Zajímavosti (1)

  • Film obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)

Reklama

Reklama