The Last Laugh

Scénografie:

Nate Jones

Kostýmy:

Ann Walters

Kdyby se to vyvarovalo pár vyčpělých klišé momentů, bylo by to ještě lepší, ale i tak jsem se velmi dobře bavil. Chevy Chase a Richard Dreyfuss jsou skvělí, jejich vtipy jsou vtipné a obzvlášť Dreyfussovi bych stand-up kariéru i věřil. Nerad bych ale zapomněl na odzbrojující muzikálové číslo, což mě přivádí ke Gregu Pritikinovi - kromě toho, že umí režírovat s tím správným smyslem pro komediální načasování, je totiž očividně i výborný muzikant.(22.4.2019)

Příjemný film na to si odpočinout. Humor tam byl vkusný, čehož si fakt cením. Vždy, když vidím komedie USA, tak už to pro mě znamená prostě nalepku jménem: primitivní humor, trapný humor, přehrávání atd... Tady to bylo ale příjemné a celý film dobře ubíhal až na jedno hluché místo. Každý mu ale asi nepřijde na chuť, díky všudypřítomné melancholii stáří (teda alespoň na mě to tak pusobilo). I tak by si ale zasloužil vyšší hodnoceni, než současných 47%. Za mě 70%.(4.2.2019)

• Lacike

Taká starecká komédia s dvoma hereckými veteránmi. Prekvapivo tu komika hrá Dreyfuss a Chase hrá jeho manažéra, ktorý sa ho snaží na staré kolená presadiť v treťotriednych kluboch. Možno keby si úlohy prehodili, tak to mohla byť väčšia sranda. Ale možno by ani to nepomohlo. Vtipov tu zase až tak veľa nie je. Je to viac melancholické a vážne občas preložené vtipom. Na môj vkus tam bolo príliš veľa nudných pasáží, takže aj keď mám rád Chasea, ktorý tu je celkom sympaťák, tak výsledkom je prinajlepšom čistý priemer. 5/10.(16.4.2019)

Do filmu jsem šel s malým očekáváním a zážitek byl díky tomu celkem příjemný. První půlku filmu se člověk směje a většina vtipů ani není trapných, jak to naopak většinou u filmů tohoto rázu bývá. V druhé půlce už je to ale celé trochu utahané a tak nějak čekáte, kdy to skončí... a ono furt nic. Možná je to prostě tím, že autorům jde lépe komedie než romány. Každopádně jestli nemáte nic lepšího na práci, na film koukněte, nemusíte u něj moc přemýšlet, odpočinete si!(13.1.2019)

Aj napriek dobremu hereckemu obsadeniu je tato komedia taka priemerna,prva polovica filmu bola fajn a vtipna,ale ta druha uz nudila a bola utahana,cize za mna tri hviezdicky...:-)(11.5.2019)