kingik

Bylo jen otázkou času, kdy se Wonder Woman ujme pornoprůmysl. Zdegenerované úryvky improvizovaného scenáře pronáší Romi Rain, které by neškodilo naordinovat si dietu a sešněrovat prsa k sobě. Prostě do kostýmu WW musí jít vysoustruhovaná běhna, ne bruneta s nadváhou. Já snad trpím nějakou ztrátou libida, neb vzrušující to bylo asi jako schůzování. Ostatní děvky prošly postelemi všech hokejistů, baseballistů, basketbalistů, pak zde máme jeden smrťák. No, August Ames se vinila z přemíry felace, tak ji na věčnost vyprovodil špagát. Snad v pekle dělá anál s Luciferem. Ovšem dohromady je to bída. Okázalé neumětelství. Jasně, Axel Braun je čirý zoufalec, zparodoval už kde co, jen je umění, že jen pár jeho flákanců vyvolá poškrábání na genitáliích. Ženy, co zde účinkují, jsou sice zoufalky, nejsou to ale vyloženě ošklivé ženské. Ksichtem mně imponovala sice jen Romi Rain, která kdyby dala deset kilo tuku dolů, tak zvážím své hormonální bujení, nicméně se těm ženštinám divím, že za těch pár tisícovek dokáží strojeně hekat s mužskými, pro které je i přirovnání k deviantovi z nádražní putyky pochvalou. Co se vlastně na tomhle filmu povedlo, je dost těžké identifikovat. Blbé, nudné, trapně zrežírované a dokonce až asexuální. Tak to vidím já. 2/10 ()

SNCIS

Porno verze Ligy spravedlnosti! Miluji DC filmy a ten svět a nechal jsem si ujít ani toto! Musím uznat, že po druhé projekcí vidím nedostatky a bavila mně jen závěrečná scéna, kde WW podrží Batmanovi, Flashovi a Green Lanternovi. Romi Rain byla jako Wonder Woman v pohodě, ale možná jí měla spíš hrát nějaká vychytralá běhna. Braune doufám, že příští parodie (ze světa DC) bude lepší. - 50%. ()

Kothy

Další z řady parodií, tentokrát na téma Justice League. Není to v ničem výjimečné a objevuje se tam docela malý počet hereček... ()

Fiftis

Upútala ma už prvá scéna s Green Lanternom, respektíve s jeho sexuálnou partnerkou Romi Rain. Tá je ako stvorená pre takéto snímky a nie len tak na nejaké obyčajné porno bez príbehu. S ňou by sa človek v skutku vyhral. Jej spôsob fajky je v skutku skoro bezkonkurenčný. A že snímka ponúkne detailné "close-up" zábery, o tom žiadna. Kostýmy sú naozaj prepracované, je vidieť že tvorcovia si dali záležať a že sa nezamerali len na publikum, ktoré sa chce pri snímke ukájať, ale porovnať ho s originálom. Príbeh tiež nieje na zahodenie, ale ja som dosť kritický pri hodnotení príbehov v porne, asi nemusím písať, že 85% takýchto porno filmov má mizerný až tupý príbeh. Všetko to ale vytiahli nad priemer hlavne príťažlivé herečky a kamera, ktorá sa nebála zaostriť. ()