Skupina mladých lidí tráví bezstarostný víkend v malebné horské chatě. Všechno jde podle plánu až do doby, kdy domek začne terorizovat podivné stvoření - napůl člověk, napůl králík. Víkend se promění v noční můru a krvavý boj o přežití. (LIVINGDEAD)

LIVINGDEAD odpad!

Nechutné! A to nemluvím o králíkovi s velkým penisem, ale o té kurvě, co se několikrát poblila a pak se s kdekým olizovala. Se zvratky v hubě! HNUS! ()

Marceloo

Partia kamarátov z Fínska sa vyberie na výlet do opustenej chaty. Po ceste sa rozhodnú pomôcť trom chlapom, ktorým sa uprostred lesov pokazilo auto. Chlapi vyzerajú záhadne a nevyzerajú zrovna dôveryhodne, lenže v zasnežených lesoch sa skrýva omnoho nebezpečnejší problém. Následkom experimentu vznikol extrémne nadržaný mutant králika a človeka. Jediné, po čom túži, sú ženské genitálie a tých nemá nikdy dosť. A do jeho teritória práve pricestovali krásne mladé ženy, ktoré by mohli pomôcť ukojiť jeho túžby. - Maximální šílenost sú slová, ktoré zrejme môžu popísať tento horor najpresnejšie. Toto rozhodne nesadne úplne každému a hodnotenie sa bude pravdepodobne pohybovať velmi nízko, ale pre mňa je toto úplne najoblúbenejší druh humoru, aj keď ho sám takmer vôbec nepoužívam a v skutočnosti som slušňák. Keď však vidím takúto nechutnú buranskú zvrátenosť na plátne, som v siedmom nebi. Všetko sa tu stretlo úplne perfektne. Neopozerané prostredie, zvláštny jazyk, sympatické postavy s medzikultúrnymi vzťahmi na úrovni, asi najlepšie skomponovaná hororová hudba, ktorú som počul odvtedy, čo som videl It Follows ( tu je trochu škoda, že je použitá zrovna v tomto projekte, pretože by poslúžila excelentne pre horor s paranormálnou tematikou ), vtipné zápletky a v neposlednom rade nie úplne najhoršie masky. Potešilo ma aj nespočetné množstvo hlášok a celkom dobre viditelná súhra medzi postavami, takže bez problémov dávam plnú, pretože som sa ani na sekundu nenudil a taktiež tu je hodnotenie už dopredu znížené vďaka frajerom, ktorí tomu dali odpady bez pozerania. Rok 2015 som považoval za dosť slabý v rámci hororu, ale v druhej polovici roku 2016 a s príchodom viacerých očakávaných zahraničných projektov na Slovensko sa môj dojem z tohto roku stále zlepšuje a to ešte stále neprišlo všetko. Ak máš rád odlahčenú hororovú zábavu a nebaví ťa dookola sa pozerať na Zombie naháňačky, ktoré majú byť vtipné, skús zmenu. A tým nemyslím Air Bank, ale Bunny the Killer Thing. ()

Dellamorte

Totálně vyhulenej fínsky málem Troma. Bavila som sa k popukání. Zvrácenost bez zábran a to ja ráda. Tím pádem veškerej okolitý odpad mi na dojme neubere. Líbilo i podruhé. Mizerná nicota, která vytěžila vše co mohla. U mňa ok pokus o ztripovanú zábavu. Screaming kam se podíváš.... ()

*CARNIFEX*

Fínsky "splatter" pre diváka, ktorý ani omylom nemá záujem sledovať niečo "seriózne". Aj mne sa stáva, že narazím na horor podobného rangu, nepochopím dôvod jeho vzniku, a tak bez milosti šmarím "odpad". Nemám to nikomu za zlé, no pravda je taká, že z pohľadu subžánru, ktorý má jasne stanovené prvky (ktoré bohužiaľ nie každý dokáže oceniť), splnil čo si predsavzal. Ja osobne som sa dostatočne bavil a názor iných ide tento krát úplne stranou, lebo oni samotní vlastne ani nevedia, čo sledovali, čo mali očakávať. Zajeby dobré, situačný humor vyšiel, vyslovene trápne mi neprišlo nič, keď sa objavilo nejaké to gore, dokonalé síce nebolo, no za tvorcov tohto snímku som sa hanbiť nemusel. Pred pár dňami vyšiel "Cat Sick Blues", slasher o degešovi s degenerovaným vibrátorom, tu je to králik s obrovskou cicinou, ktorý žerie pičky. Oba filmy sú dementné, o tom niet pochýb, no tento v sebe nemá ani štipku "vážnosti", na nič sa nehrá, tak prečo mu nezmyselne krivdiť, keď sa od začiatku prezentuje ako úplný úlet?? - 65% ()

darkrobyk

,,Čím jsou plněné tyhle masové koláčky?",,Čím? Masem." Asi nejslušnější vtip v ujeté ptákovině na sněhu, která je snad i o něco zvrácenější, než produkce Tromy. Variace na Wellsův Ostrov dr.Moreaua. Člověk, zmutovaný v obřího králíka s megaobřím penisem, lítá po lese a hledá dolík pro svůj kolík. Snad pouze z jeden z černochů má penis ještě delší a dokáže ho zdatně použít jako zbraň. Mezinárodní obsazení připomíná posádku StarTreku (Číňani jsou dnes už opravdu všude). Jinak se tu hodně běhá, řve, stříká krev (i další tělesné tekutiny), rozprskávají se hlavy, utrhávají nohy a vytrhávají oči. A jako zlatý hřeb, k přehlídce rozličných sexuálních praktik, je poněkud animální nevěstinec... Je to blbé, až je to zábavné - třeba autonehoda policistů nemá chybu! ()

pornogrind

Bunny the Killer Thing je finská ujetost o králíkovi, kterej touží po k_ndách. Zní to šíleně a právě takový snímky mám rád, ale podle mýho se z toho dalo vyždímat víc. Né že by to nudilo, ale smíchy jsem se taky zrovna neválel. Třeba se dočkáme povedenějšího pokračování s nadrženou ramlicí ( samice králíka ). Tohle vystačí jen na solidní průměr. ()

Kudly4

Můj druhý Finský Horor a zase špatně. Tady nepomohl ani mix komedie. Jako, jestli Finy baví se dívat na králíka s 30 centimetrovou kládou, jak pobíhá po lese, zabíjí a klátí holky/kluky, tak oukey, ale za mě to byla celkem trapárna. Gore až moc komický, příběh, napětí, atmosféra - nic, některé scény jakože WTF ? Hlavně ta frajerka s lentilkama, co doblije a v zápětí se jde olizovat s típkem, no úžasný. Tohle za mě ne - e. ()

Karamanlis

Netušil som, že zrovna fínski filmári sú schopní natočiť takúto sodomistickú a rasovo nekorektnú splatterovú odviazanosť. Hoci prerastený králičí mutant bol miestami za hranicou zdravého humoru, počas pozerania som jednoducho vypol mozgový softvér a bavil sa na rozpačitom počínaní hlavných hrdinov, na čele so "šukačom" Jessem či duom Mr. Black & Mr. White. ()

ARI50

Vcelku se povedlo a není zlo ale nedokázalo si to držet pozornost na 100% což je škoda mohlo to dopadnou přeci jen trochu drsněji přesto se to dalo v pohodě dokoukat. ()

TomX2

Nie je to vôbec zlé. Film je technicky spracovaný na veľmi dobrej úrovni, páčila sa mi kamera aj strih a ten Black Metal sa mi pri tom dobre počúva. Ak spomeniem scenár, je to nezmysel za nezmyslom - ale v prípade tohto vydareného filmu to dôležité ani nie je. Pri filme by mal človek vypnúť mozgové bunky a baviť sa nad tými nápadmi, ktoré nám priniesli tvorcovia a to ostatné vynechať. Pre mňa zábavný splatter, ktorý mi dokázal zlepšiť náladu aspoň na tých 85 minút. ()

Yoshimitsu odpad!

Co tohle bylo za megadebilní film? Stvoření v podobně úchylného králíka, který měl péro, že ním dokázal zabíjet lidi a jen vyřvával "fresh pussy". Kdybych byl asi pořádně zhulenej, tak bych se tomu i zasmál, ale normálně to byla děsná trapárna. Nic tam pořádně nefungovalo kromě vraždění, herci byli taky pořádně nechutní a lituji, že jsem si to vůbec pouštěl. Odpad! ()

MiaMahoney odpad!

Od shlédnutí idiotského Donýho Dárka, kvůli kterému jsem si úspěšně vypěstovala averzi k filmovým králíkům (kromě králíka zabijáka střežícího jeskyni Aaaaaaargh, to dá rozum!), uplynulo pár let a nyní jsem opět dostala možnost odpovědět na otázku "jak vám dupe králik?". Tenhle zmutovaný hajzl dupe ostošest a já bych nejraději dupala taky... režisérovi po hlavě. Snesu vcelku dost zvrácené komedie, ale když se snoubí debilita už od prvních vteřin s nechutností a ještě tak neuvěřitelně nesympatickými charaktery, mám sto chutí tvůrce chytit a stáhnout z kůže. Seru vám všem nadšeným hovnotitelům na to, že to bylo myšleno jako hororová komedie! Komediálního na to nebylo nic a hororové bylo pouze ustavičné sledování hodin neúprosně odtikávajících drahocenné minuty, které mi už nikdo nevrátí, dpč. Kdybych to měla shrnout pro ty, kteří možná ještě váhají nad projekcí: vezměte si partu odpudivých kreténů ve složení Slizký úchyl s pornoknírkem, Jaderná fyzička 1 a 2, Zpruzená fetka, Škaredý puberťák, co právě objevil, že šulinka nemá jen na čůrání, Vymletý metalista a jediný normálně vypadající kamarád lapiduch, tuto partu dosaďte do naprosto o-ri-gi-nál-ní horské chaty, poblíž které jakýsi doktor Moreau vypustil zdivočelého humanoidního králíka s Roccovým pérem a velmi bohatou slovní zásobou, nechte kolem stříkat všemožné tělní tekutiny, protřepejte, zamíchejte a konzumujte nejlépe po lobotomii. Hlavně si nezapomínejte čas od času utírat sliny, měnit plínky a nerušte svým hýkavým smíchem a plácáním se do kolen ostatní obyvatele společenské místnosti. Vrchol dekadence, tenhleten Doný Dárko ryloudyd. ()

gulista

Sick Finnish flick (the bad one) about fresh pussy-obsessed human-sized rabbid with giant phallus. Ešte nikdy som nevidel subjektívnu kameru z pozície... to je jedno. Prekvapivo sa to úmorne vlieklo. Typ filmu, ktorý za veľa nestojí, pamätať si ho ale budete dlho. Zvlášť niektoré nechutné a morbídne scény. Blbosť. 15% ()

Rathalos

Paaaaaani,to bol finsky pohlavny masaker,mix vsetkeho,co sa len da,severania vedia ako vytvorit hororovu komediu,vymetacka mozgu,ale totalna,niekedy som sa sam pristihol ako mam otvorene usta,jednoducho musim dat 5 hviezdiciek,lebo take nieco sa len tak nevidi...:-) ()

Patriot.X

Pobavilo, ale mohlo to být lepší. Několik opravdu kulervoucích scén. Rozhodoval jsem se mezi trojkou a čtyřkou, ale nakonec jsem se přiklonil k trojce a to z toho důvodu, že z tématu králičího mutanta požadujícího neustále čerstvou píču se určitě dalo vytěžit víc. ()

elimS

25% - komentář 20ti slovy: Rodinný velikonoční film s králíčkem ... s penisama, kozama a p*čema :D Morbidní, úchylné, dementní a do jisté míry zábavné. Asi potřeba se ožrat, nebo zdrogovat :D ()

mark9th

Niektoré filmy sú tak šialené, že vás jednoducho musia baviť. Toto je jeden z príkladov ako točiť ''low-budget'' horory. Sústrediť sa na humor a ponúknuť niečo nové, dosť bláznivé na to, aby vás to priklincovalo k obrazovke. Dobré je hlavne to, že skoro každú minútu sa niečo deje a keď si myslíte, že vás už nič neprekvapí, tak zaručujem opak :D. ()

NSN

Tohle ne každej skousne. Bylo to tak ujetý a zvrhlý, že nemůžu jinak. Trailer napoví. A o tomhle to celý je. ()