warrenur

Neviem, ako to bolo s poradou tajnych sluzieb, ale z oficialne zverejnenych pramenov jej, i kabinetu bolo pravom vycitane, ze hrozbu teroristickeho utoku nebrali vazne. Porada bola mraziva. Pozn. k predrecnicke: je to predsa ista forma skolenia. Najskor ich oboznamovali so zakladmi, ktore musili rychlo zvladnut. Ale kedze v krajine a v dobe, kde sa typci nachadzali, nemali, ako dnes, tieto informacie na dva kliky z internetu, ano, clovek sa oboznamuje presne tak, ako ukazali v epizode. Keby si pozerala dalej, videla by si, ze ich "handler" nasledne vybavil ozajstny letecky trenazer. Ked sa vysetroval 11-ty september, zavery presne toto tiez potvrdili. Ci myslis, ze bez predosleho zoznamenia, by sme zvladli v trenazeri vzlietnut? A zosmiesnovat IQ ludi z inych kultur, sa v tych casoch kruto vypomstilo. Podcenovanie je casto dovodom fatalnych chyb. ()

yvona

Tak tohle je obzvlášť vydařená část, kde se údajní teroristé (mimochodem s IQ ploutvonožce) vleže na gauči učí řídit letadlo z videa. Už dál nemůžu. Končím. Nedá se na to dívat. ()