Horrified je internetová show, v ktorej režisér Adam Green pozýva filmových tvorcov do svojho štúdia a žiada ich, aby porozprávali o najstrašidelnejšom zážitku svojho života. (Marceloo)

Marceloo

Horrified je internetová show, v ktorej režisér Adam Green pozýva filmových tvorcov do svojho štúdia a žiada ich, aby porozprávali o najstrašidelnejšom zážitku svojho života. - Toto sa Adamovi Greenovi dosť podarilo. Dotiahol sem kopu známych tvárí z hororov, ktorých príbehy sú zaujímavé a fanúšikovia sa môžu dozvedieť mnoho informácií zo zákulisia. Každý príbeh je uvádzaný príjemnou Corri English, na ktorej predslov sa vždy teším. Niektoré historky sú strašidelné a niektoré vtipné. U mňa osobne vedie emotívny zážitok pána Sida Haiga, ktorého si nesmierne vážim už dlhé roky, ale po jeho príbehu, ktorý tu odznel, môj rešpekt k nemu narástol do extrémnych výšin a verím, že si s ním raz podám ruku. Najstrašidelnejší bol príbeh Darrena Lynna Bousmana, ktorý ho vraj čiastočne priviedol k tvorbe hororov a niečo podobné by som nechcel zažiť. Najvtipnejší zážitok predniesla pani Roxanne Benjamin. Vadilo mi len to, že sa v niektorých častiach objavili ludia, ktorí nemali s hororom nič spoločné a to, že sa tam ešte stále neobjavil Kane Hodder. ()