Zakletá princezna

• Rusko Čudo-Judo (více)

Rodinná komedie o mladém princi, který se vydal na dalekou hrdinskou cestu. Musí najít ztracenou princeznu ze sousedního království. Na své dobrodružné cestě se princ setká s divným drakem, který se k němu připojí, ale princ neví, že drak není tím, za koho se vydává. (JOJ Cinema)

oveckaoa

Na Rusáky obstojný animák sice je tam  vše od draků, obrů, čarodějnice, zlý kouzelník, mořský král , princezny nápadně podobné Ariel a jejím sestrám, ale pokud to funguje proč ne. I písně se podařily. 80 procent ()

iXtr3m3

Silnejšie dve hviezdy, ale inak veľký prúser. Dcérke sa to síce ako tak páčilo, ale má osem rokov, takže to berie inak. Pozerávam s ňou veľa rozprávok, brávam ju aj do kina a väčšinou sú to celorodinné snímky, ale toto bol prúser. Pár vtipov viac pre dospelých, pár vtipov totálne infantilných, zlepenec všetkého možného aj nemožného a vo výsledku nič poriadne. ()

ModryPlamen

Tento animák ma zaujal z toho dôvodu, že v čase pozretia tu bol v šedej zóne, t.j. pod 10 hodnotení. Takže som nevedel, do čoho vôbec idem. A po pozretí musím povedať, že to nebolo vôbec zlé. Najviac film ťahá organizovaná skupinka bobrov, proste sa mi páčila každá scéna s nimi. A ďalšie postavy sú už klasika, máme tu nebojácneho Ivana, princeznú čo túži po ženíchovi ktorý na ňu nebude slintať, a smutnú dračicu, ktorá sa pripojí k Ivanovi. Príbeh jednoduchý o hľadaní zakliatej princeznej, ale na animák to stačí. Plus scénky u obra a u starenky, ktoré utvrdzujú vzťah medzi dračicou a Ivanom. A ďalšie. Potom tu máme také veci ako vodný kráľ tancujúci na modernú hudbu, klišé kde Ivanovi ukradnú princeznú, totálne nevyužitý zelený dráčik, a aj záverečná pieseň s rekapitulovaním celého príbehu z toho nemôže urobiť 5-hviezdičkový biják, ale na 3 hviezdy to stačí. A za tých bobrov za štyri. ()