Tvrdá výchova (E07) (epizoda)

Krimi

Slovensko, 2018, 50 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

„Vrahovia vyzerajú ako normálni ľudia.“ Viete čo, mne sa proste tento seriál páči a hotovo. Nevravím, že je to nejaký zázrak, to určite nie. Ale je to dobré. Má to dobrých hercov, má to dobré postavy, má to dobrú atmosféru a má to dobré dialógy ("Vražda?" - "Puberťáci."). Nie je to vtipné za každú cenu (ostatne, skoro v každej časti je aspoň jeden mŕtvy), ale aj tak si to udržuje istý druh feel good atmošky. A hoci Alexandra Bártu fakt nemám rád, táto úloha mu sadla. Páčia sa mi aj rôzne technické vychytávky z policajného sveta, napr. to s dverami, za ktorými údajne počujete krik o pomoc a tak môžete do inkriminovaného domu/bytu vstúpiť aj bez povolenia (tzv. nutná obrana resp. krajná núdza).(25.2.2018)

• janesX

Tvrdá výchova (videné na TV mark.22.02/20:30) Táto epizóda má žial s detektívnou činnosťou len pramálo spoločné. Akoby to oproti Futbalistovi (hodnotené****4) písal niekto iný. Hlavná dejová línia sa točí okolo jedla, jedenia, varenia, detektívovej mami a zháňania chyžnej do hostinca(resp.zháňania frajerky). Hlavný predstaviteľ sa skoro v každej scéne napcháva, až som chvíľu myslel, že to musí byť len paródia na Panelák a podobné sračky: hneď v úvode desiata; potom krkovička; potom vyprážané rezne; akýsi dezert; (DLHOČIZNÁ SNÁĎ 15 MIN. REKLAMA); pľúcka na smotane; (ĎALŠIA REKLAMA-s označením rýchla); zemiakové placky; krátke zaoberanie sa prípadom; (a REKLAMA!).. Po tejto v poradí tretej reklame (ani mňa to slovo nebaví toľko opakovať) som to vzdal so slovami: "TV Markíza daj sa vypchať! aj s Detektívom Dušom!"(25.2.2018)

Konečne niekto nakrúti slovenskú detektívku, ktorá nepije nervy...a oni to zrušia po siedmych epizódach!(28.2.2018)

• Kanibal39

Náhodou som natrafil až na túto časť a reku, pozriem si to. Bártu mám rád, ale toto bolo dosť slabé. Tak nejak som stále uvažoval, či to má byť vtipné alebo vážne, ale nefungovalo to v žiadnej z týchto rovín. A hoci to má len 45 minút, mal som pocit, že sa to vlečie a atmosféra vôbec negraduje. To je, holt, problém takmer všetkej slovenskej produkcie.(25.2.2018)