Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zatímco Tilly sní o společné budoucnosti v Mexiku, vězeň Sweat se snaží každou noc vyřezat díru v parovodu. Vytoužený cíl se zdá být na obzoru a ke svobodě chybí poslední krok. Zrádný Matt ví, že po útěku budou potřebovat svézt za hranice New Yorku. K tomu plánuje využít Tilly, která dostane za úkol opatřit několik nezbytných věcí na cestu. (Česká televize)

(více)

Recenze (3)

Locksley

všechny recenze uživatele

Prořezat se do takový roury pilkou jako měl on, je práce jako prase. Možná nemožná, ale prořezat se ven snad opravdu nejde. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

David Sweat urobí pokrok v prípravách k úteku, začial čo Matt manipuluje Tilly aby im naďalej pomáhala pri úteku. Dozorca Palmer začína Tilly podozrievať že s Mattom udržuje nadštandartné vzťahy. Matt zoženie prášky na spanie, aby ich Tilly v deň výročia dala manželovi Lyleovi do večere, Tilly sa však v noc plánovaného úteku opije pod obraz. Ako naivne je v seriály vykreslený nielen Lyle Mitchell ale najmä Gene Palmer je neuveriteľné, pretože na kariérnom rebríčku by, ak by balíčky mäsa, ktoré Tilly nosila Mattovi preveril určite stúpol. Nehovoriac o fakte ako nádherne je osvetlené podzemné potrubie vo väznici, ktorá má podľa záberov na budovy a vychádzkové dvorce značné problémy s rozpočtom. ()

Reklama

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sice se to u mě houpe na těsných 70 %, ale tu 4. hvězdu nakonec přidám, jelikož cítím, že každou chvílí se už začne něco dít, i když to nebude třeba příjemné ani pro jednoho ze tří hlavních protagonistů. Škoda, že Paul Dano má tak málo screentimu, v téhle roli mě hodně baví. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama