Part 6 (E06) (epizoda)

Drama

USA, 2018, 52 min

 • Trevor
  ***

  Sonda do minulosti, vďaka ktorej sa dozvedáme prečo sa Matt a David ocitli vo väzení. Nevinný David po lúpeži zastrelí policajta, predtým ako umrie sa mu ospravedlní a policajta dvoma strelami z Magnumu .38 dorazí Davidov komplic. Ešte nevinnejší Matt vozí v kufri auta bezmocného starčeka, pretože chce zistiť, kde má trezor a kedže starček tvrdí, že žiadny nema zalepí mu ústa páskou a starček sa v podstate sám udusí. Tilly, nezbedná nymfa podvádza už prvého manžela práve s Lyleom, ktorého nahovorí k tomu, aby vyprovokoval jej manžela k útoku, aby sa mohla rozviesť a aby bolo ich dieťa zverené do jej opatery. Vždy sa nájdu ľudia a organizácie, ktoré sa budú zastávať odsúdených vrahov, na obete nemyslí nikto. Ak sa aj tvorcovia snažili znížiť vinu Matthewa a Davida či Tilly, že za ich rozhodnutia môže v podstate niekto iný, nepodarilo sa im to. Zaujal výber piesne Ini Kamoze - Here Comes The Hotstepper, inak sonda do minulosti, podobne ako tomu v seriáloch býva, iba natiahla sériu o jeden diel.(10.2.2019)

 • toffy
  *

  Tak touto castou stupli strasne vedla...(22.5.2019)

 • KR4T4S
  *****

  Hodně brutální facka divákovi a spolu s předchozí epizodou nejlepší díl série. Nesouhlasím, že je to "zpomalující" část. Má to smysl.(14.2.2019)

 • DonBraso
  *****

  Tak takhle epizoda byla filmařský esíčko.Naprosto běžná věc,že seriály mají plno flashbacků,zde tedy kompletní,až jsem se tedy jednou ztratil v roce.Ben Stiller natáčí drama,které sice možná natahuje,ale tenhle díl byl vlastně zatím u mě TOP.Scéna s policajtem byl přesně můj šálek kávy.Chce to fakt mít koule,udělat i delší scénu bez významu a samozřejmě vím,že tam Ben Stiller naverboval i svoji dceru,tak možná proto,ale to nic nemění na tom,že díky kameře a postupům tenhle chlapík nějak ví co chce točit a nepřikrášluje věci.Já jsem na tuhle hru přistoupil a musím říct,že je to dobré osvěžení a je to fakt jiné než seriál Útěk z vězení.PS:.Livingdeade jdi koukat na horory :)(26.12.2018)

 • LIVINGDEAD
  *

  Já chápu, že chtěli ze 6 dílů udělat 7, ale proč proboha dali minulost hlavních postav až v 6. dílu? Proč už to nebylo v prvním? Zbytečně natáhnuté :-((26.12.2018)