O halloweenské noci se dvě zlomyslné kamarádky rozhodnou, že postraší mladou dvojici v jejich sousedství, která Halloween neslaví. Vše začalo jako nevinná zábava, ovšem jak noc ubíhá, jejich vtípky začínají být čím dál více krutější a zákeřnější. Celá noc nakonec vyvrcholí v Halloween, na který celé sousedství jen tak nezapomene. (Tomas_TM)

ricci.s odpad!

Horor o dvoch šľapkách v maskách, ktoré sa rozhodnú, že na Halloween zmasakrujú polovicu malomesta. Ich motívy nie sú známe, no zanechávajú za sebou hromadu mŕtvol. Čeliť im bude učiteľka, ktorá sa tam nasťahovala. V tomto prípade veľmi na výber nemám. Všetky vraždy mimo záber. Takže nie je čo hodnotiť. Scenár to vlastne ani nemalo. V druhej polovici sa to iba zmenilo na nudný home invasion. Čo sa týka záverečných minút, čakal som aspoň nejaký final battle. No dopadlo to asi tak, že nič hlúpejšie som v horore už pekne dlho nevidel. Čistý a nefalšovaný odpad, takže odporúčam. ()

Marceloo

Mladý pár sa kvôli práci presťahuje do malého mestečka. Ella (Brea Grant) má vyučovať deti v miestnej škole a Robert (Graham Skipper) si nájde prácu v miestnej nemocnici. Mestečko je príjemné a obyvatelia ústretoví. Mohlo by sa zdať, že jedinou nepríjemnosťou je miestny nenávidený pedofil, ale v skutočnosti v mestečku prebýva omnoho väčšia hrozba, ktorá počas Halloweenu vyrazí do ulíc. - Vzhladom k extrémne nízkemu rozpočtu podarená záležitosť a naviac plná béčkových hororových hercov. A presne kvôli tomuto si týchto hercov vážim ovela viac ako tie úbohé Hollywoodske celebrity, pretože títo ludia si zahrajú kedykolvek, kdekolvek a v čomkolvek. Brea a Graham vytvorili podarený pár, Richard svoju klasicky krátku úlohu zvládol s prehladom a páčili sa mi aj masky a dievčatá v nich. Keby to bolo trochu krvavejšie a väčšina scén sa neodohrávala v tme, bol by som ešte spokojnejší, pretože hororov s témou Halloweenu nie je nikdy dosť. + Brea Grant + Graham Skipper + Richard Riehle ()

Snake.Charmer

Na filmu je citelně vidět nižší rozpočet, ale najde se tu pár dobrých nápadů a dvě pěkně zkažená jablíčka, za které značnou část hraní odpracují jejich masky s přitroublým výrazem. Na ploše 80 minut nestihne film nudit a to i díky tomu, že se jedná o "multiple homes invasion". Znepokojivý epilog, který zároveň trochu rozšiřuje prolog, je taky fajn. ()

Shanen29

Je vidět,že Coyne i ve druhém svém hororovém počátku spíše tápe, zápasí s nedostatkem finančního zázemí a to mu možná sráží vaz,ale dávám mu další možnost v připravovanému dalšímu počinu. ()