• Toren

Pár slušných fórů, neokoukané tváře a solidní nápady to tahaj do koukatelna. Ale tady se dalo vytěžit mnohem, mnohem víc...(22.5.2018)

Tohle je místy tak blbé, až jsem se prostě bavil a smál. Jsou zde scény, které jsou skutečně ujeté a hodně se mi líbí, že Adam DeVine se toho prostě nebojí, a i když je otravný, tak jde do role prostě naplno. Tohle k němu prostě patří. Ač si na něj vždy musím znovu zvykat, je prostě správně ujetý. Takže jo, smál jsem se, tudíž dobré.(9.4.2018)

Na jedný straně řada záchodovejch fórků plnejch spermatu, ufiknutejch i neufiknutejch ptáků a posranejch kalhot, což k smrti nesnášim a na tý druhý potoky krve, bouchající palice a řada gagů a hlášek, kterejm se prostě nejde nesmát. Seděla mi i trojice pitomců, kteří se postavili zločinecké bandě a to platí i pro DeVinea. kterej mi obyčejně leze na nervy. Guilty pleasure jako blázen a Newacheck si může odškrtnout povedenej debut. 70%(2.6.2018)

• bourec

Jo,nějaký fórky tam byli,i nějaký nechutnosti,ale jinak slabota,kterou podtrhuje účast Adama Devine ve filmu.To je hrozný hovado.40%.(30.9.2018)

Píčovina je to teda k pohledání, ale jelikož se nečekalo nic jiného než blbá a sprostá zábava, tak jsem naprosto spokojený. IQ v tom samozřejmě nenajdeme žádné, ale smál jsem se docela hodně a často, takže za mě spokojenost, ačkoli třeba na 22 Jump Street to nemá. 75%(9.7.2018)

• Marze

Groteskní a násilné. Téměř bez humoru zato vulgární. Pokud v tom nehledáte něco hlubšího, tak může pobavit.(10.7.2018)

Jednoduchá a ujetá komedie v tom nejlepším smyslu, která od první scény jasně naznačí, jakým směrem se zdejší humor vydá. Pokud se chytnete, budete se bavit po celou dobu a pokud ne, máte problém. Game Over, Man! má velmi specifický, puberťácký humor, který mi velmi sedl a který staví hrdiny i záporáky do nepředstavitelně absurdních situací. Ne vždy se tvůrcům vtipy zadaří, ale ústřední trio je natolik sympatické, že i ze slabších momentů dokáže vykouzlit alespoň menší úsměv. I přes pár slabších míst působí film velmi vyrovnaně a vedle menších vtipů nabízí také několik hysterických scén u kterých jsem se smál nahlas a na které jen tak nezpomenu. Game Over, Man! není jasným hitem a jeho vnímaní se u diváků bude lišit, ale pokud se s tvůrci naladíte na stejně absurdní vlnu, budete se bavit královsky.(26.3.2018)

super sranda..lehka, zabavna, svizna prdel :D chcipal sem..jak se obesil v ty skrini :D:D nebo HU - ses sova nebo co ty debile :D:D:D chcipu !(9.6.2018)

• Gogo333

Komedie/parodie na Smrtonosnou past. Akce a vtip slabý. Herecky nevýrazné. Pár momentů se tam ale najde. Potěšily aspoň herečky z You're the Worst a The Last Ship a Mac Brandt. 45%(26.8.2018)

• deadman93

Člověk čeká akční komedii ve stylu Die Hard a místo toho dostane pubertální hovadinu. Čurák v každé druhé scéně by tak nevadil, ale nastříkané kondomy si mohli odpustit!(8.4.2018)

• Hapretor

Otřesná krávovina ... vtipná jen v několika momentech ... zbytečné trapnosti je tu na mě moc ...(5.7.2018)

Taka blbosť, až to bolo dobré ! 65%(6.6.2018)

Smrtonosná past s uřezanými penisy. Brutální, zábavné, s dobrou muzikou a vysokými produkčními hodnotami. Inteligencí to sice nepřesahuje Tropic Thunder, ale aspoň je to cíleno na dospělé, vtipy jsou dobře načasované a patřičně nekorektní. Neurazilo (no, ty upjatější asi jo, jak tady čtu ty komentáře), rád se podívám na pokračování.(6.5.2018)

Kupodivu je tenhle mix Smrtonosné pasti a Jump Street docela fajn, a i když jsou některé vtipy přes čáru, stejně vás to zabaví .(23.3.2018)

• stephano

Hrozna blbost vtipny to neni ani vteřinu. A co tech cameo to si ani nezasloužej. Netflix de do sraček.(23.3.2018)

• anetd1

už se těm filmům označených 'Netflix Original' jenom směju(30.3.2018)

• Mamlas

Blejt.(8.4.2018)

• RoseThrone

Wow, jedno velký tučný NE! Díry ve scénáři asi tak velké, jako francouzská okna a děj nepřítomný stejně jako, v tomhle případě, humor. Jedním slovem - nevkus.(26.3.2018)

Dobrá demence, moc brutál, ale zábava to byla. Bilbo a Dildo si to dávali.(27.3.2018)

• vobrn

jednu hvezdicku si schovavam pro totalny propadaky. Tady se aspon snazili, ale souhlas s vetsinou hodnoceni - s Netflix originals to jde z kopce.(1.4.2018)

<< předchozí 1 2