Komentáře uživatelů k filmu (24)

 • Toren
  **

  Pár slušných fórů, neokoukané tváře a solidní nápady to tahaj do koukatelna. Ale tady se dalo vytěžit mnohem, mnohem víc...(22.5.2018)

 • Spiker01
  ***

  Je to vlastně hrozná hovadina, která nějakým zvráceným způsobem funguje a já se poměrně suprově bavil. Jako jo, u spousty vtipů jsem dělal, že je neslyším a odvracel jsem zrak, ale ten zbytek byl přesnej. Samozřejmě to tak “dobře” funguje kvůli nesourodé hlavní trojici (Adam Levine na to potenciál v tomto žánru má), která nejde pro peprné slovíčko daleko a já si musím pouze postesknout, že podobně připitomělých, možná až zhulených, komedií nevzniká víc. Snad je alespoň Netflix bude plodit dál..(18.11.2018)

 • kaylin
  ***

  Tohle je místy tak blbé, až jsem se prostě bavil a smál. Jsou zde scény, které jsou skutečně ujeté a hodně se mi líbí, že Adam DeVine se toho prostě nebojí, a i když je otravný, tak jde do role prostě naplno. Tohle k němu prostě patří. Ač si na něj vždy musím znovu zvykat, je prostě správně ujetý. Takže jo, smál jsem se, tudíž dobré.(9.4.2018)

 • Morholt
  ****

  Na jedný straně řada záchodovejch fórků plnejch spermatu, ufiknutejch i neufiknutejch ptáků a posranejch kalhot, což k smrti nesnášim a na tý druhý potoky krve, bouchající palice a řada gagů a hlášek, kterejm se prostě nejde nesmát. Seděla mi i trojice pitomců, kteří se postavili zločinecké bandě a to platí i pro DeVinea. kterej mi obyčejně leze na nervy. Guilty pleasure jako blázen a Newacheck si může odškrtnout povedenej debut. 70%(2.6.2018)

 • bourec
  **

  Jo,nějaký fórky tam byli,i nějaký nechutnosti,ale jinak slabota,kterou podtrhuje účast Adama Devine ve filmu.To je hrozný hovado.40%.(30.9.2018)

 • C0r0ner
  ****

  Píčovina je to teda k pohledání, ale jelikož se nečekalo nic jiného než blbá a sprostá zábava, tak jsem naprosto spokojený. IQ v tom samozřejmě nenajdeme žádné, ale smál jsem se docela hodně a často, takže za mě spokojenost, ačkoli třeba na 22 Jump Street to nemá. 75%(9.7.2018)

 • Beky
  **

  ....ty vole to melo potencial....ach, asi 4 slusne nápady, zbytek nuda! Nemůžu jít víc! Verdikt:....ale muzu:) 50%.(9.11.2018)

 • Marze
  *

  Groteskní a násilné. Téměř bez humoru zato vulgární. Pokud v tom nehledáte něco hlubšího, tak může pobavit.(10.7.2018)

 • P1tr
  ****

  Jednoduchá a ujetá komedie v tom nejlepším smyslu, která od první scény jasně naznačí, jakým směrem se zdejší humor vydá. Pokud se chytnete, budete se bavit po celou dobu a pokud ne, máte problém. Game Over, Man! má velmi specifický, puberťácký humor, který mi velmi sedl a který staví hrdiny i záporáky do nepředstavitelně absurdních situací. Ne vždy se tvůrcům vtipy zadaří, ale ústřední trio je natolik sympatické, že i ze slabších momentů dokáže vykouzlit alespoň menší úsměv. I přes pár slabších míst působí film velmi vyrovnaně a vedle menších vtipů nabízí také několik hysterických scén u kterých jsem se smál nahlas a na které jen tak nezpomenu. Game Over, Man! není jasným hitem a jeho vnímaní se u diváků bude lišit, ale pokud se s tvůrci naladíte na stejně absurdní vlnu, budete se bavit královsky.(26.3.2018)

 • Gogo333
  **

  Komedie/parodie na Smrtonosnou past. Akce a vtip slabý. Herecky nevýrazné. Pár momentů se tam ale najde. Potěšily aspoň herečky z You're the Worst a The Last Ship a Mac Brandt. 45%(26.8.2018)

 • Deyw
  ***

  super sranda..lehka, zabavna, svizna prdel :D chcipal sem..jak se obesil v ty skrini :D:D nebo HU - ses sova nebo co ty debile :D:D:D chcipu !(9.6.2018)

 • deadman93
  **

  Člověk čeká akční komedii ve stylu Die Hard a místo toho dostane pubertální hovadinu. Čurák v každé druhé scéně by tak nevadil, ale nastříkané kondomy si mohli odpustit!(8.4.2018)

 • Wancohoff
  ***

  Taka blbosť, až to bolo dobré ! 65%(6.6.2018)

 • Hapretor
  *

  Otřesná krávovina ... vtipná jen v několika momentech ... zbytečné trapnosti je tu na mě moc ...(5.7.2018)

 • Raziel_cz
  ***

  Smrtonosná past s uřezanými penisy. Brutální, zábavné, s dobrou muzikou a vysokými produkčními hodnotami. Inteligencí to sice nepřesahuje Tropic Thunder, ale aspoň je to cíleno na dospělé, vtipy jsou dobře načasované a patřičně nekorektní. Neurazilo (no, ty upjatější asi jo, jak tady čtu ty komentáře), rád se podívám na pokračování.(6.5.2018)

 • SpeedyCZ
  ***

  Kupodivu je tenhle mix Smrtonosné pasti a Jump Street docela fajn, a i když jsou některé vtipy přes čáru, stejně vás to zabaví .(23.3.2018)

 • stephano
  *

  Hrozna blbost vtipny to neni ani vteřinu. A co tech cameo to si ani nezasloužej. Netflix de do sraček.(23.3.2018)

 • anetd1
  odpad!

  už se těm filmům označených 'Netflix Original' jenom směju(30.3.2018)

 • Mamlas
  odpad!

  Blejt.(8.4.2018)

 • RoseThrone
  *

  Wow, jedno velký tučný NE! Díry ve scénáři asi tak velké, jako francouzská okna a děj nepřítomný stejně jako, v tomhle případě, humor. Jedním slovem - nevkus.(26.3.2018)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace