• Malarkey

Na první pohled se film tvářil na originální akční komedii využívající pár originálních prvků z počítačových her, se kterými by se od ostatních běžných akčních komedií mohla odlišovat. Výsledek je ale ten, že se jedná o totální průměr. Nuda, nic moc sympatického, sem tam vtip, ale jako celek těžkej filmovej vopruz.(14.5.2020)

• Toren

Pár slušných fórů, neokoukané tváře a solidní nápady to tahaj do koukatelna. Ale tady se dalo vytěžit mnohem, mnohem víc...(22.5.2018)

Obsahuje spoilery: "Jdeme je zmasakrovat. Teď jsem nejmocnější věc na světě... Naštvaný buzerant!" 3 uklízeči outsideřii, kteří povýší na číšníky proti bandě gangsterů. 1. Padají tam vulgarismy. 2. Ukazují se tam penisy. 3. Lidem tam bouchají hlavy. 4. Je tam scéna, kdy chlap-chlapovi vylíže prdel. 5. Hlavní představitelé se tam fotí s plnými kondomy. Je tam přisprostlý až úchylný humor, který není pro každého. Dá se o tom říct, že to je parodie na Die Hard. Každý se asi nebude bavit, ale mně humor tohoto filmu sednul. - 80%.(6.1.2019)

Je to vlastně hrozná hovadina, která nějakým zvráceným způsobem funguje a já se poměrně suprově bavil. Jako jo, u spousty vtipů jsem dělal, že je neslyším a odvracel jsem zrak, ale ten zbytek byl přesnej. Samozřejmě to tak “dobře” funguje kvůli nesourodé hlavní trojici (Adam Levine na to potenciál v tomto žánru má), která nejde pro peprné slovíčko daleko a já si musím pouze postesknout, že podobně připitomělých, možná až zhulených, komedií nevzniká víc. Snad je alespoň Netflix bude plodit dál..(18.11.2018)

• SeBig

Parodie na Die hard a Home Alone. Zasmál jsem se tak dvakrát. Takovej dick-humor a příběh, kterej byl ohranej už před deseti lety. Chyběl už jen Kevin James na segway.(28.1.2020)

• Lucasion

Zcela upřímně říkám, že tady jsem měl zcela jiné mínění z traileru. Vždyť komediální Die Hard je skvělý nápad. Ovšem tady Netflix skutečně překvapil. A ne zrovna v dobrém smyslu. Film je naprosto over the top. Sprostý je slabé slovo a krvavý zcela nevystihuje obraz filmu. Ten film je prostě nechutný, kam se člověk podívá. Vybuchující pes v akváriu? Ok, očekávám Johna Wicka. Lízání zadku. No tady už neočekávám nic... Vybuchující hlavy a uříznutý penis už jsem viděl párkrát ve filmu. Ovšem tady jsem to úplně nečekal. Humor na mě nefungoval a to mám tyhle šílenosti obvykle rád. Viz. Zombieland (2009). Tuhle komedii přenechám rád někomu jinému. Myslím, že cílovka je to zcela jiná než obvyklý divák. I když obvykle přepálené a šílené komedie oceňuji, tak tady jsem si ve výsledku přál, aby už byl konec. (35 %)(17.3.2020)

• ARI50

Taková hodně velká snaha o akční komedii plnou nečekaných momentu a snad dobře vytvořeného příběhu. Bohužel se to prostě povedlo tak že stačí vidět jednou, příběh slabý, ničím nezajímavý a herci se sice snaží ale není to ono, humor slabý.(5.7.2019)

• Marze

Groteskní a násilné. Téměř bez humoru zato vulgární. Pokud v tom nehledáte něco hlubšího, tak může pobavit.(10.7.2018)

Na jedný straně řada záchodovejch fórků plnejch spermatu, ufiknutejch i neufiknutejch ptáků a posranejch kalhot, což k smrti nesnášim a na tý druhý potoky krve, bouchající palice a řada gagů a hlášek, kterejm se prostě nejde nesmát. Seděla mi i trojice pitomců, kteří se postavili zločinecké bandě a to platí i pro DeVinea, kterej mi obyčejně leze na nervy. Guilty pleasure jako blázen a Newacheck si může odškrtnout povedenej debut. 70%(2.6.2018)

Tohle je místy tak blbé, až jsem se prostě bavil a smál. Jsou zde scény, které jsou skutečně ujeté a hodně se mi líbí, že Adam DeVine se toho prostě nebojí, a i když je otravný, tak jde do role prostě naplno. Tohle k němu prostě patří. Ač si na něj vždy musím znovu zvykat, je prostě správně ujetý. Takže jo, smál jsem se, tudíž dobré.(9.4.2018)

• bourec

Jo,nějaký fórky tam byli,i nějaký nechutnosti,ale jinak slabota,kterou podtrhuje účast Adama Devine ve filmu.To je hrozný hovado.40%.(30.9.2018)

• Martin741

Dalsi krasny dokaz toho, ze kvalitnych US komedii je rovnako vela ako Cigosov studujucich popri zamestnani : 15 %(21.5.2020)

Píčovina je to teda k pohledání, ale jelikož se nečekalo nic jiného než blbá a sprostá zábava, tak jsem naprosto spokojený. IQ v tom samozřejmě nenajdeme žádné, ale smál jsem se docela hodně a často, takže za mě spokojenost, ačkoli třeba na 22 Jump Street to nemá. 75%(9.7.2018)

• Beky

....ty vole to melo potencial....ach, asi 4 slusne nápady, zbytek nuda! Nemůžu jít víc! Verdikt:....ale muzu:) 50%.(9.11.2018)

Jednoduchá a ujetá komedie v tom nejlepším smyslu, která od první scény jasně naznačí, jakým směrem se zdejší humor vydá. Pokud se chytnete, budete se bavit po celou dobu a pokud ne, máte problém. Game Over, Man! má velmi specifický, puberťácký humor, který mi velmi sedl a který staví hrdiny i záporáky do nepředstavitelně absurdních situací. Ne vždy se tvůrcům vtipy zadaří, ale ústřední trio je natolik sympatické, že i ze slabších momentů dokáže vykouzlit alespoň menší úsměv. I přes pár slabších míst působí film velmi vyrovnaně a vedle menších vtipů nabízí také několik hysterických scén u kterých jsem se smál nahlas a na které jen tak nezpomenu. Game Over, Man! není jasným hitem a jeho vnímaní se u diváků bude lišit, ale pokud se s tvůrci naladíte na stejně absurdní vlnu, budete se bavit královsky.(26.3.2018)

Trápne a príliš vtákmi a homo témou poznačené, ale totálne uletené, totálne krvavé, totálne neserúce sa s ničím. Dobrý pokus, žiadna sláva, žiadna výhra, ale určite žiadna vyslovená hanba. A tých mien, čo sa tam mihlo v priebehu deja aj keď len na okamih, to bolo tiež fajn.(10.12.2019)

• Gogo333

Komedie/parodie na Smrtonosnou past. Akce a vtip slabý. Herecky nevýrazné. Pár momentů se tam ale najde. Potěšily aspoň herečky z You're the Worst a The Last Ship a Mac Brandt. 45%(26.8.2018)

super sranda..lehka, zabavna, svizna prdel :D chcipal sem..jak se obesil v ty skrini :D:D nebo HU - ses sova nebo co ty debile :D:D:D chcipu !(9.6.2018)

• deadman93

Člověk čeká akční komedii ve stylu Die Hard a místo toho dostane pubertální hovadinu. Čurák v každé druhé scéně by tak nevadil, ale nastříkané kondomy si mohli odpustit!(8.4.2018)

Taka blbosť, až to bolo dobré ! 65%(6.6.2018)

<< předchozí 1 2