Komentáře uživatelů k TV pořadu (8)

 • Enšpígl
  ***

  Gratuluji slovenským tvůrcům k vítězství ceny českých kritiků, měli to lehké, protože naši čeští tvůrci se radši věnují prezidentské agitaci, ale možná by bylo lepší se vrátit k natáčení kvalitních filmů, protože drazí přátelé, všichni naši sousedé jsou za rok 2017 ve filmech před námi. Čest vyjímce (Bába z ledu). Jo a příště prosím zkrátit, zbytečně dlouhé, ukecené, zejména politické náražky těsně po výsledku vyrovnaných voleb považuju za extremně hloupé nebo snad máte vážení umělci pocit, že je v naší zemi málo oleje v ohni ?(27.1.2018)

 • Spiker01
  ***

  Aneb v Čechách byl loni natočen jen jeden dobrý film a tím je Špína, jež si asi doplním. A po loňských Lvech mi to umístění Masaryka letos přijde zvláštní.(28.1.2018)

 • Coleator
  odpad!

  Tyhle radobyvtipná předávání cen vážně nesnáším...(27.1.2018)

 • claudel
  *****

  Pět hvězdiček nedávám proto, že by ten večer byl kdovíjak úžasný nebo vtipný, ale proto, že smekám před kritiky, kteří se jednak neposadili na zadek ze Svěráka a Hřebejka, kteří natočili pitomé filmy, takže na ně zkrátka nepřipadla ani jedna nominace, a jednak také proto, že ceny rozdělili rovnoměrně a dle mého soudu spravedlivě. Nedá se říct, že by některý film vyloženě vyčníval ve všech kategoriích, proto je korektní ocenit všechny nejvíc nominované. Já osobně souhlasím s tím, že nejlepší film za rok 2017 je Špína, takže jsem spokojený o to víc. Tak jen doufám, že po Českých lvech nebudu naštvaný, pokud bude Svěrák sbírat ceny včetně scénáře, i když u Po strništi bos se o scénáři ani nedá mluvit.(27.1.2018)

 • kajas
  ***

  Český film má za sebou slabý rok, to všichni víme. Svěrák s Hřebejkem a spol si zasloužili trochu plácnout přes prsty a budiž našim kritikům ke cti, že se nenechali ovlivnit jmény a snažili se vybrat ty nejlepší zástupce. Úspěch jsem přála "Bábě z ledu" a svým způsobem i "Špíně". Co se mi nelíbilo (a nelíbí každý rok), jsou rádoby vtipné komentáře na aktuální politickou situaci, a to jak ze strany moderátorů, tak ze strany oceňovaných. Na předávání prestižních cen urážení (i když nepřímé) hlavy státu opravdu nepatří.(27.1.2018)

 • honajz2
  ***

  Navyšuji své hodnocení. Že prý Ceny české filmové kritiky byly moc politické? Po letošním Českém lvu se mi to ani nezdá...(10.3.2018)

 • adelina8
  **

  Ty politické agitace si opravdu mohli odpustit. Ať už si myslím o staronovém prezidentovi cokoliv, na takovou akci to nepatří.(28.1.2018)

 • caba
  ***

  Oceněni se mají vyjárřit k ceně kterou dostali a né se probírat úspěšností voleb.Je to nedůstojné a moderátoři to měli zastavit.(28.1.2018)