Alice a Quentin navštíví její rodiče; Eliot a jeho tým se dostanou do potíží na širém moři. (SkyShowtime)

Tom10000

3.díl. Julia a Kadey se snaží přivolat pekelného démona, jenž by jim pomohl zachránit Pennyho. Ten se jim sice zjeví, ale Pennymu nedokáže účinně pomoci. Jeho tělo umírá, zatímco astrální duch jeho samotného zůstává volný. Alice navštíví svého otce a matku, a podezřívá svoji bývalou pečovatelku o dům. Ta by prý v sobě mohla mít Mihuli, tu bytost, proti níž bojovala, a o níž víme, že se ve skutečnosti nachází v Quentinovi. Po bojích sice nakonec nestvůra umírá, ale také zemře i její otec. Margo vyplouvá na záchrannou výpravu, aby ochránila Elliota, Fen a Frayu před piráty. Díky její laskavé povaze a pochopení pro zvláštní situace jí královna víl pomůže zabít všechny piráty. Za to, že jí ale sebrala své vlastní oko, ovšem Margo přichází o jednoho ze svých sluhů. Není stále jisté, kde se Elliot a Fen s Frayou nachází. Díky nově získanému klíči totiž našli tajnou komnatu skrytou uvnitř lodě. 90 - 95 procent. ()