Štvanice (studentský film)

(festivalový název)

Krátkometrážní / Animovaný / Dokumentární

Česko, 2017, 12 min

Michaela Režová

Štvanice nemá chybu. Míša si zvolila stále hodně aktuální a zajímavé téma, ke kterému přiřadila, nejen, kreslený vizuál plný skvělých nápadů. Svým tématem a vypovídající hodnotou věřím, že tento studentský dokumentární film bude lidi zajímat ještě hodně dlouho. Díky! Za mě super. Takové příběhy by se v dnešní době měly neustále připomínat.(29.7.2018)

Michalko, skvělá práce, tohle kldině nabídní na ČT. Informační, kreativní, zajímavý. Věřím, že tohle ocení hodně hokejových fandů a nejen jich. Výborná práce.(29.7.2018)

Štvanice ako názov štadióna ale aj pocitu z politickej situácie.(29.7.2018)

Moc se mi líbil obsah i styl filmu. Na Štvanici jsem chodila jako dítě bruslit, takže mě téma moc potěšilo. Opravdu vydařené dílko. Jen tak dál. Šikovné nové filmaře potřebujeme jako sůl.(16.8.2018)

Vizuálně poutavá a informačně výživná záležitost. Povinnost nejen pro fanoušky hokeje a milovníky hokejové historie!(29.1.2018)