Pepa

Pepík

Komedie / Drama

Česko, 2018, 90 min

• zlamic

A je tu další filmová katastrofa. Bohužel tento film nezachrání ani Suchánek ani Kohák a nezachránil by ho ani Rudolf Hrušinský. Kde není režie, není scénář a přítomnost herců není podstata toho, že z toho je nutně film. Tomu filmu chybí úplně všechno co film dělá filmem. Měl jsem pocit, že to je nějaký druh skryté kamery, že pak přijde na pódium někdo kdo řekne." Jé to je skrytá kamera my jsme chtěli zkusit jestli to vydržíte až do konce. Jste opravdu otrlí proto v salonku máte chlebíčky a 2 deci". Bohužel nic takového co by to vysvětlil, zůstalo to v rovině blbého filmu. Jedna hvězda patří hercům, které prosím nechoďte do každé kraviny a na režiséra Nováka bych si jako herce dal fakt majzla.(12.4.2018)

• Kolaj

Pepa byl zvláštní film. Takový reálný a smutně optimistický.(16.10.2018)

Čekal jsem trapnej shit a dostalo se mi celkem příjemnýho překvapení. Smutnej tragéd Pepa mě dokázal místy pobavit, skoro rozesmát, stejně jako přinutit k politování i lehkýmu zamyšlení. Filmařsky velice dobře zpracovanej závěr mě skoro utrh ze řetězu se čtvrtou hvězdou, ale přeci jen, buďme objektivní. 64%.(13.12.2018)

• fila_B

Některé věci jsou v naší domovině neměnné jako Vltava se vlévá do Labe, Tři oříšky pro popelku na Vánoce v ČT a to, že Novák zase natočí sr...ku. Bohužel. Proč to dělá?(12.4.2018)

• M_crha

Už dlouho jsem nebyl v takových rozpacích! To je tak amatérské. Jako kdyby to natáčela okresní televize s tím, podívejte a to je Suchoš a taky tu máme Koháka a Bendovou. Díval jsem se co má pan Novák za sebou a to je jeden průser za druhým. Jak někdo mu může dát peníze na další film? Vždyť kdyby to byl chirurg tak má na kontě 4 mrtvoly, šel by k němu někdo další na operaci?(12.4.2018)

• Ozzy2

Proč nám tu pořád ty slovenské štáby otravují vzduch?Proč si tyhle sračky netočí u nich?Protože na slovensku jim na to nikdo nedá prachy, tak škoděj u nás.U nás se mají slováci fajn.(12.4.2018)

• Slepejsek

Do půlky snůška vyčpělých silvestrovských scének (od hippie matky přes traumata školních lavic až po pomaturitní ztrátu panictví), v druhé půlce plochá historka okresního formátu o tom, jak trubka k šoustu nepřišla... Mám pocit, že ještě větším nešťastníkem než filmový Pepa Novák, je jiný Novák. Jmenuje se Ján a je režisérem a spoluautorem scénáře tohohle filmu...(23.4.2018)

• waxtrax

levná spekulativní vražda, divákovy inteligence.(5.5.2018)

• trigan

Tento film dostal ode mne jednu hvězdu za fakt, že má jen 90 minut. Proč má v popisu Komedie nechápu. A bohužel zřejmě ani autoři scénáře. Film o celoživotní neschopnosti a hlouposti (nezaregistrovat, že se mi narodí zdravé dítě v sedmém měsíci může jen blb). A podobných divností obsahuje scénář až až. Pouze díky Suchánkovi je to alespoň koukatelné, i když určitě ne uvěřitelné.(23.5.2018)

• Honzulik

Pepa - tak tomuto pokusu o komedii chybí všechno a tvůrci si bláhově mysleli, že to napraví jmény některých herců. Režisér i scénárista Jan Novák si asi nabral moc velké sousto, které vůbec nezvládl...(21.9.2018)

• Dzedzy

To je tak blbej a nudnej film, jako Pepa sám.(23.9.2018)

Kupodivu je to tak zvráceně pravdivé, až z toho přeskakuje bránice ... tentokrát mě ani nenasralo, že to začalo a končilo pohřbem, takže dobrý počin, jen tak dál ...(23.9.2018)

• Gyl

Jen málo filmů je horších a zbytečnějších, než tento.(23.9.2018)

• Pecan206

Škoda že cely film nebyl jako druhá polovina, za mě tak 2,5*(25.9.2018)

Vlastně celkem smutný pohled na vztahy. Takže drama. Komedie absentuje, respektive si neuvědomuji, že bych se byť jednou zasmál (update - rozhovor s ředitelem byl vtipný). A hlavní postava, má-li budit soucit (což mi připadá, že možná měla), by musela jednat jinak (například to vypadalo, že je mu jeho dcera ukradená).(29.9.2018)

• Spike86

To už je vážně velká bída, když musím obsadit část roli youtubery. Film není ani komedie, ani drama. Je tuctovej, jak postava Pepy. 25%(1.10.2018)

• Tomiczekk

Taková tragikomedie spíš :) konec jsem teda takovej neočekával...(3.10.2018)

• kukkik

Toho, co jsem čekal, jsem se dočkal. Podprůměrná česká slátanina. Suchánek opět hraje rádoby nonšalantním stylem jemu vlastním, který tady už ale až přespříliš bije do očí stylem, kdy to doopravdy vypadá, že v tom filmu vyloženě nechce hrát a scény odbíhá točit během přestávky na kafe při práci někde v kartotéce. Taková nechuť do role u hlavního protagonisty by sama o sobě film zadupala, i kdyby byl děj, ostatní charaktery a herecké výkony všech okolo bravurní. Což tedy samozřejmě nejsou - totiž nezapomínejme, kinematografie které země Pepu vyplivla. 0/5(7.10.2018)

• kamilek2

Asi to měla být tragikomedie z které se stala režisérova tragedie. V Česku asi Star Wars nikdy nevzniknou, ale přeci chytré komedie tu tradici mají, vzpomeňme na šedesátá léta. Bohužel v tomto filmu dohromady nefunguje vůbec nic. Michal Suchánek se snaží to je cítit, bohužel sám to nevytrhne. Opravdu nevím co bych pochválil je mu smutno kam český film může klesnout.(12.4.2018)

• pidla

Neschopný a pilný - to je skutečně smrtelná kombinace. Je neuvěřitelné, v jakém množství režizér Novák zásobuje diváky svými diletantskými pokusy. Dva a půl měsíce po premiéře Dukátové sklály je tu Pepa. A to letos ještě není konec. Za necelé dva měsíce po premiéře tohoto paskvilu pustí do kin další "dílo" - Teambuilding. Podle traileru to bude opět výživné. Zajímalo by mě, kdo jeho "tvorbu" financuje a kolik se mu z těch investic vrátí. Mimochodem zaujalo mě, kdo takovému průšvihu dá pět hvězd. A ejhle - tito uživatelé se zaregistrovali právě dnes, zřejmě jen proto, aby Pepu podpořili. Že by se tak autor snažil dostat z černých čísel?(12.4.2018)

• ocepek

A to je co? K tomuhle filmu se nedá napsat komentář, to totiž není film. Škoda, že režisér je nějaký Novák být to Japonec do minuty po premiéře by spáchal obřadně sepuku!(12.4.2018)