Psí detektiv

• USA Show Dogs (více)

Jeden z najlepších policajných psov sa musí v prestrojení zúčastniť prestížnej výstavy psov, aby so svojím partnerom z FBI odhalili gang medzinárodných pašerákov zvierat. (Itafilm)

T2

Rozpočet $5,5miliónaTržby USA $17,857,020 Tržby Celosvetovo $39,156,808 Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Raja Gosnell a jeho ďalšia pofidérnosť, tento krát psia, infatílna blbina, škoda že nie aspoň trocha zábavná. Keď si zhrnemie jeho filmografiu moc svetlých chvíľ tam nebolo, stačí si vybrať od Sám doma 3, Šmolkovia 1+2 či Scooby Doo 1+2, jeden skvost lepší než druhý. /25%/ ()

juta

S mluvícíma psíkama je docela sranda a nezůstanou jen u toho, ale zde se dokonce řeší i kriminální zločin, takže za mě jde o docela pohodovou oddychovku a u pár věcí se člověk zasměje. ()

silentname

Ešte sám neverím tomu, čo sa práve chystám napísať. A možno tomu nebude veriť ani nikto, kto bude tento koment čítať. Nevadí, ale "Show Dogs" je nakoniec oveľa lepší film, než som pôvodne čakal, že bude. Keď človek zníži latku a vie čo od filmu môže očakávať, tak sa tam dočká pár okey gagov a uvedomí si, že to vlastne ani nie je tak trápne. Raja Gosnell ani v najmenšom nie je pán režisér a dobrý film na konte ešte nemá. No ak si dáme dokopy čo tu máme, keď si spojíme, že je to hlavne pre malé decká a keď vieme čo dostaneme, tak výsledne to je staré známe, no bez nejakých výrazne trápnych momentiek, bez scénok, kde by som prevracal očami a v rámci svojho žánra som nemal problém to dopozerať do konca. Máme tu však aj pár problémov, ktoré filmu odpustiť nemôžem. V prvom rade animácie na zvieratách sú tu tak viditeľné, až to miestami vyzerá absolútne neprirodzene. Väčšinou okey, no keď je to zlé, tak to skutočne bije do očí. A potom sú tu postavy, ktoré dokopy nič nepridajú. Ľudské aj psie. Znovu by som si to nepozrel, no keby som mal decká a dávali by to v telke v sobotu ráno, neprepol by som to. V rámci svojho žánru pozerateľné. Rozhodne nie žiadna kvalita a osobne by som asi svojim deťom pustil niečo iné, ale minimálne nemám pocit, že by som ich chcel od toho držať čo najďalej, ako v prípade niektorých iných filmov. Hodnotenie: B- ()

Marze

SHOW DOGS je rodinná komedie o nepravděpodobném spojení s lidského detektiva (Arnett) a jeho psího kolegu (hlas Chrise "Ludacrise" Bridgese) kteří řeší svůj největší případ. Neškodná typicky americká zábava pro děti. ()

ARI50

Známe psi mluvení ale trošku jiný příběh zato tady jsem se celkem slušně zasmál protože některé scény byly bomba jen je škoda že film vás nevytrhl na 100% ale spokojenost je. ()

Vxxx

Dlouho jsem se tomuhle vyhýbala a stejně jsem v tom kině nakonec skončila. Ale v rámci svého žánru to zas tak hrozný není. Šikovné triky, trocha psího humoru, který každý pejskař ocení a sympatické obsazení. Plus super roztomilá panda. Typický rodinný film. 4* ()

Johnny.ARN

Mám 14 rôčkov a milujem psíky, pri tomto filme by som sa roztopil. Ale už mám trošku viac rôčkov a éra hovoriacich psov pre mňa skončila s dalmatíncami. A doberman by sa tam hodil viac. 1 z 5 ()

oveckaoa

Takový sterilní rodinný film, který Vám nic nedá, ale ani nic nevezme. Pokud chcete vyloženě něco nenáročného na zabití času a , aby jste u toho nemusely přemýšlet jděte do toho pokud chcete víc vyhněte se tomu. Po herecké stránce katastrofa (což se dalo čekat u tohoto žánru jsou ve většině případů podřadní herci) a zachraňují to pouze psi a holubi. Pobaví zhruba tak 2 scény a tak 2 hlášky. Optimálně 40 procent 20 přidám za toho jorkšíra a Persefonu. ()

iXtr3m3

Kvôli dcérke, ktorá má rada psíkov a teda takéto filmy doslova žerie, dávam tri hviezdy, ale samozrejme ďaleko ďaleko slabšie ako prvé dve časti Ako mačky a psy. Will Arnett má dlhoročné skúsenosti s filmami pre deti s hovoriacimi zvieratkami, takže ten tam celkom sadol, ale ostatní boli len do počtu a popravde, ja som pri sledovaní tohoto filmu s dcérkou zaspal v strede, takže mi dosť vecí uniklo, ale zároveň ma to neťahá, dopozerať to. ()

Hanys_

Slečna rotvajler. Obyčejná kopírka známého filmu, vsazená do psího prostředí. Sem tam je tady dobrý joke, utíká to docela svižně a v Gosnellově biografii to mezi ty průměrné rodinné filmy pěkně zapadne. ()

BOURQUE

Film „Psí detektív“ má len jediný cieľ: zabaviť jak malých tak aj veľkých. Všetky ostatné dôležitejšie faktory (napr. príbeh, herecké výkony, kamera, réžia, atď.) idú bokom. Otázkou zostáva, že či niečo také v roku 2018 stačí k úspechu. Podľa mňa nie. Na druhej strane však musím uznať, že psi (pre ktorých mám veľkú slabosť) a scény s nimi nie sú zle natočené. Ale bohužiaľ niektoré z nich majú spíš (pod)priemernú úroveň. Takže po prvom videní veľmi ale veľmi slabá trojka. Tá tretia hviezda patrí psom. PS.: „Kam si zmizol? Čo je to? Ty máš vlastného psa? Ako môže mať pes vlastného psa?“ Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Evander

Tohle se hodně nepovedlo! Animace zvířátek je sice docela povedená, ale například dialogy jsou naprosto příšerné. O hereckých "výkonech" ani nemá smysl se rozepisovat... ()

Rathalos

Psi detektiv je komedia urcena hlavne detom,hovoriaci psikovia je uz znamou tematikou do filmov,ale stale je to pozeratelne,ak to clovek neberie nejako vazne,tak sa v celku aj dobre zabavi...:-) ()

chrustie

Jednou jsem se opravdu zasmál a to bylo vše. Animace slušná, zbytek je čtvrtá cenová. Své fandy si tenhle podprůměrný kousek najde zejména mezi zarytými pejskaři, kterým stačí hodinu a půl čumět na celkem výstavní kousky a samozřejmě mezi dětmi. ()

blondboss

Milé. Jednoducho a výstižne povedané. Nenásilná oddychová komédia so zvieratkami, ktorá neurazí, ale zároveň ani výrazne nenadchne. Skôr je to robené pre detské publikum a dospeláci si pritom pohodovo oddýchnu. Ale inú pridanú hodnotu tohto snímku nevidím. Herecké výkony dosť priemerné. 55 % ()

megajalec

Infantilný príbeh o psom detektívovi, ktorý ide riešiť so svojím partnerom zločin na výstavu psov. Sterilné, nezaujímavé. Snáď to aspoň deti pobaví. ()

Doggie773

Film, který jednoznačně zabaví celou rodinu. Je plný akce, která obohacena velkou dávkou humoru, který není nijak nucený ani trapný. Příběh je sice velmi jednoduchý, ale i přes to mě film velmi mile překvapil. ()

Mangano

Vizuálně se jedná o velmi líbivý film pro malé děti. Čeho jsem si v tomto kontextu s milým překvapením všiml, a z hlediska rozvoje multikulturní gramotnosti dětí to zde oceňuji nejvíce, je pro takovýto film vhodné ztvárnění transsexuality. Pro příště bych ale volil důstojnější formu. Začal bych hlavně tím, že bych do takové role v rodinném filmu neobsadil tak lidsky odpornou a arogantní bytost, jakou je RuPaul. Hudební podklad pak taky nebyl nejhorší. Nejvíce tu jako obvykle postrádám jakýkoli humor, ačkoli jsem se nenudil, nezasmál jsem se ani jednou. ()

bigmatko

upútavky ma o kvalite filmu moc nepresvedčili a pôvodne som na to ani ísť nechcel a nakoniec som bol skutočne milo prekvapený. mysliteľské veldielo to určite nie je ale nájdete tam všetko čo patrí do filmu v ktorom sa rozprávajú psy. je to ako psy a mačky akurát bez mačiek. Našťastie to nie je dlhé ani úplne trápne. Na psích výrazoch tváre a na akciách sa dá zabaviť a to na splnenie účelu filmu úplne stačilo. ()