Jak napsal Erl, opravdu se příliš příliš nevyplatí nad tímto v určitých ohledech a směrech trochu netypickým poliziotteschi filmem (jedním z posledních Lenziho žánrovek a tou úplně poslední spoluprací Lenzi+Milian po 5 letech!), přemýšlet, to co vás čeká po jeho shlédnutí, je především neskonalá zábava od začátku až do samého konce, o kterou se s vámi podělí opět báječně poťouchlý Tomas Milian již podruhé po filmu "Roma a mano armata 76" (který byl z mého pohledu přeci jen o málo lepší), ve své skvělé dvojroli, dvojčata (gangster hrbáč Vincenzo +komický vandrák Monnezza se s parádním afro-účesem), pak někde je až samotný nepříliš originální příběh, decentnější akce, která neměla za úkol šokovat a nějaké to drobné násilí, jiným charakterům krom Miliana zde bohužel chybí prostor k jejich plnému rozvinutí. Poslední film od Lenziho, který jsem z tohoto žánru viděl, a pokud bych to měl nějak shrnout, tak bohužel z mého pohledu nejslabší, zas moc zásadního se zde neděje, místy trochu nuda, většinu času je tedy na obrazovce Tomas Milian, jakož to hlavní hvězda filmu, navíc v dvojroli, tak pochopitelně na sebe poutá tu největší pozornost. Při scéně v blázinci a na diskotéce jsem se však parádně nasmál a samotné finále a la "Mzda strachu" s mazaným Quasimodo-Millianem rovněž ušlo. Je tedy na každém z vás jak k filmu přistoupí...(14.2.2010)

Spíše 3,5 ale i tak velmi dobrá zábava. Milian v komické dvojroli a Lenziho jistá režie nepřivodí pocit nudy. Prostě pohoda u které se myšlení příliš nevyplácí.(28.4.2009)

Ano, film je v akcnosti trosku ridsi nez jsme obvykle zvykli, ale i tak je dobrej a obsahuje i usmevna mista. Protoze Milian, a navic hned ve dvojroli. Vydatne mu pomaha vyborna Isa v roli prostitutky-kamaradky. 3+(3.5.2014)