poster

Naruby

 • Belgie

  Downside Up

Krátkometrážní / Drama

Belgie, 2016, 14 min

Hrají:

Nico Sturm
(další profese)
 • Malarkey
  ****

  Slušný kraťas, který velice pěknou formou poukazuje na lidi s Downovým syndromem. Tolik lidí s tímto syndromem pohromadě zřejmě už nikdy neuvidíte. Škoda, že i závěrečná pointa byla dost naruby, takže jsem nebyl na kraťas natolik v šoku, abych dokázal vypálit i závěrečnou pětihvězdu. I tak více než slušné.(3.1.2019)

 • easaque
  ****

  4* zajímavá hříčka o problému, když se rodičům s Downovým syndromem narodí "normální" dítě. Sice jednoduchý příběh, ale nápadité zpracování. Podařilo se mi ho najít, tak předávám zatím funkční odkaz ostatním divákům - sice jen anglické titulky, ale začátečník to zvládne. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 2 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](25.2.2018)

 • Slarque
  *****

  Velmi dobře zpracovaný nápad ze světa, kde všichni mají Downův syndrom, ale najednou se narodí odlišný chlapec, který má v této většinové společnosti problémy se svým začleněním. Vtipné, krátké, promyšlené.(6.7.2018)

 • venca163
  ****

  Už nikdy neuvidíte tolik dowňáků na jednom místě. "Some people say it's disease, it's not." Jsou srandovní =). #hugCompetition #hatefree #mffkv (75%)(6.7.2018)