The Invisible Man's Revenge

Horor / Sci-Fi

USA, 1944, 78 min

Mně naopak přišlo, že se stále přebíhalo z jedné scény na druhou a i proto jsem se u toho prostého příběhu nenudil. Neviditelného muže si tu užijeme daleko méně, než v předchozích dvou filmech, přesto si myslím, že jako oddechovka tenhle film funguje bez problémů.(19.6.2012)

Konečne som dostal to, čo mi pri predchádzajúcich snímkach chýbalo a našiel som to iba v pôvodnom filme z roku 1933. A to to, že sa náš neviditeľný ,,hrdina,, chová ako riadny hajzel. Vo všetkom ostatnom ale skĺzol takmer do podpriemeru.(9.12.2017)

Docela nudný snímek těžící z úspěchů předchozích dvou Invisible Manů. Přestože má film skoro osmdesát minut, nic moc se tam nestane a něco dít se začne až tak půl hodiny před koncem. Triky už nejsou na tak dokonalé úrovni jako u předchozích filmů a obrysy obličeje Neviditelného muže vidíme i někdy, když by opradu neměly být vidět. Snímek obsahuje i hezké momenty, např. hospodské házení šipek na terč :-)(25.1.2009)