Reklama

Reklama

Epizody(10)

Je rok 1996 ve městě jménem Boring a outsideři z technologického a divadelního kroužku střední školy se snaží proplout dospíváním v éře videokazet. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

vyfuk 

všechny recenze uživatele

Ten rozjezd byl trochu složitější. A těžší. Věc, která byla dost stejná i u těch lepších dílů bylo to, co asi mělo být principem i této celé série, že je to prostě naivní show. Postavy se chovají jako malé děti, což i ve výsledku jsou, jejich chování je na úrovni zombies z Walking Dead a dělají věci, které vlastně nemají žádnou adekvátnost. Je mi jasné, že je to hold lehkost mladých a neklidných lidí, kteří hledají sami sebe. Ale je dost smutné, že Netflix vykrádá sám sebe v podobě seriálů z nedaleké minulosti s mladými hlavními hrdiny. Zde ale žijí svůj normální život. Který umí být dost nudný, ale zároveň i mnohdy zajímavý. V tomto ohledu mne nakonec i seriál ve finální rovince zajímal. Což se nakonec, u některých na které v této době koukám ani moc nedá říct. Druhá série je nejistotou, možná je to dobře, možná i ne. Nejde o podprůměr, ale zatím ani o nadprůměr. ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Od toporného začátku až po takřka perfektní teen dramedy záležitost. První třetinu série se seriál hledal a nedařilo se mu příliš budovat postavy. Krom hlavní dvojice byla drtivá většina nesympatická až otravná, ale to se v určitou chvíli láme, začne to do sebe pěkně zapadat a po stránce emocí fungovat. Škoda přeškoda předčasného utnutí, protože tohle mohla být novodobá verze Freaks & Geeks (i Peyton Kennedy je taková charakterově obdobná variace na Lindu Cardellini). ()

Reklama

novoten 

všechny recenze uživatele

♪♪ For the life of me I cannot remember what made us think that we were wise and we'd never compromise ♪♪ Chvílemi jsem za tvůrce vážně trpěl. Super nápad, dobře rozehrané postavy, soundtrack na hranici dokonalosti - a stejně to k sobě nějak nepasuje a na jednu vydařenou chvilku připadají dvě nedotažené nebo toporné. Nepomáhá tomu ani fakt, že linky dospěláků jsou očividně dopisované na poslední chvíli (a smolně okopírované z libovolné rodinné komedie) a hlavně že hlavní hrdina Luke je až nepříjemně často manipulátor a nevyrovnaný cholerik, střídající záchvaty sebelítosti a vzteku s introspektivními zadumanými momenty. Na dokonalou epizodu se proto čeká a čeká - a pak se v přehrávači zaseknou Ace of Base, všechno během okamžiku zapadne na svoje místo a z Everything Sucks je alespoň na ten zbývající čas bezchybná generační záležitost, která zhmotňuje všechny tužby bravíčkové generace. Je mi proto smutno, že v době, kdy osmdesátkové lásky dostávají ve všech formách takřka bezbřehou (a rozhodně ne nezaslouženou) chválu a zástupy fandů (viz Stranger Things, To nebo Ready Player One), devadesátky se vším všudy nedoprovází ani pořádný hype a jsou zrušeny dřív, než si jich veřejnost stačí pořádně všimnout. Snad má alespoň Peyton Kennedy v roli možná nejuvěřitelnější teenagerky všech dob cestu ke slávě dostatečně našlápnutou. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Na prvy pohlad to vyzera ako Freaks & Geeks situovany do 90tych rokov. Co ma rozhodne nadchlo, kedze v dobe v ktorej sa serial odohrava som bol v rovnakom veku ako hlavne postavy. Lenze serialu chyba komedialny nadhlad Freaks & Geeks. Okrem rekvizit a len obcasneho popkulturneho odkazu z toho ani prilis devätdesiate roky na mna nedychali. No a postavy si ma vôbec neziskali. Ustredny par a ich romanticka linia, ktora sa tiahne celou seriou, mi liezli na nervy. Maly negrik sa snazi zbalit zmätenu lesbu. A jej otec zase negrikovu matku. To ma fakt nebavilo. Preco tieto popularne politicky korektne motivy musia natrepat aj do serialu z devätdesiatych rokov? Takze po prvotnom nadseni som sa velmi rychlo zacal nudit. Serial sa odohrava v mestecku Boring. Trefne pomenovanie aj pre samotny serial. 4/10. ()

hansel97 

všechny recenze uživatele

Příjemný retro kousek obsahující klasické coming-of-age prvky, aby uspokojil co nejširší publikum. Dobré postavy, u nichž je škoda, že pod povrch se člověk dostává maximálně u Kate a Lukea, jejichž problémy jsou ještě ke všemu načrtnuty už během prvních dvou dílů, což je ovšem pochopitelné ke stopáži. Milý kousek, který ale není nějak výrazný. (nejlepší epizoda - Maybe You’re Gonna Be the One That Saves Me) ()

Galerie (125)

Reklama

Reklama