Camille žije na Long Islandu se svou velmi konzervativní matkou, která rozhodně neschvaluje vášeň své dcery pro skateboard. Když Camille na Instagramu objeví výlučně ženskou partu skateboardistek, odejde z domova a vydá se za nimi do New Yorku. Hraný celovečerní debut americké režisérky se inspiruje skutečnou skateboardovou skupinou mladých žen, z nichž některé autorka do filmu obsadila. (Febiofest)

sochoking

Hoci je film určený pre inú cieľovú skupinu, mne sa to lúbilo. Výborne napísané poflakovanie sa, ktoré malo i slušnú dramatickú zápletku, perfektné a efektne namakané finitičky na doskách podfarbené suprovým soundtrackom... Dokonca mi nevadilo moc ani v jednom kuse omieľané "What the fuck bro...!". Len neviem, či to boli herečky, ktoré sú nenormálne namakané v skejtbordingu, alebo skejťáčky, ktoré vedeli hrať... Príjemný filmový zážitok. Mať tak osemnásť, z fleku tomu napálim 5*! ()

Marze

Zajímavý dokument, ale hlavní hrdinka je pro mě hodně moc nesympatická. Působí psychoticky. Snímek je portrét o sesterství a skateové kultuře, o radosti být mladý a volný. Ve skateboardingu nejde o nic jiného než o radost z pohybu. Film překračuje hranice Hollywoodské kinematografie. ()

Aljak

Kedysi som skateboarding žral a nevedel som sa vynadívať na videjká so skejťákmi s pestrou paletou skokov a trikov. Dnes už to ide akosi mimo mňa, ale myslel som si, že takýto film bude pre mňa príjemnou nostalgiou. A čiastočne aj bol, no nie až tak veľmi ako by som čakal. Partička dievčiniek na skejtoch sa mi pozdávala, hoci to ich správanie a konvzerácie boli občas horšie ako u partičky puberťákov, ktorí si bez nadávok nevedia predstaviť ani jednu vetu. Čo sa týka dejovej línie, malo to potenciál, ale akosi to nefungovalo tak ako by malo a zápletka napokon nič moc... Finálny dojem kdesi na rozmedzí 2 a 3*, ale asi skôr bližšie k tým dvom. ()

Abes

This is Tony Alva! My animal therapy rat. Kids po pětadvaceti letech. Lady perspective, more skate, no STD. ()

Jaroslaf

Poměrně vydařená dámská variace na mid90s, která trpí horší kamerou, ale slušným dámským skateboardingem. Představitelka hlavní role se mi líbila, její transparentní brýle již méně. Snímek má bezvadný syrový začátek, ale postupem stopáže příběh nabírá na patetičnosti a lehčí debilitě. Potěší známé new yorské skateboarding spoty a hned první písnička. Prostě film pro instagramovou generaci se vším všudy. ()

rigby

Asi má ten film něco do sebe, ale pro mě se jednalo jen o příjemnou pocitovku. Jinak chápu, že je určen pro jiné publikum, a hlavně pro jinou věkovou a generační kategorii. Kromě těch pocitů mi to fakt vůbec nic neříkalo. ()