Království skládek

(pořad)
  • Česko Králové vrakovišť (více)
Reality-TV
USA, 2015, 45 min

Produkce:

Chris Olsen

1. Můj život, mé harampádí: Andy si vybudoval impérium na smetišti. Podnikání jen kvete a on riskuje, že o všechno přijde. Hrozí, že se jeho problém se závodním autem stane noční můrou.

2. díl: Damascus Motors riskuje reputaci na náročném projektu a nejmenší chybička může znamenat rozdíl mezi úspěchem a nezdarem.

3. Problémy: Andy vydělává hodně peněz velkým riskováním. Jeho otec Bobby by však raději uspokojil zákazníky, někdy i na úkor zisku.

4. Pracuj pilně, pěkně si užívej: Andy Cohen nemá chvíli nazbyt. Zimní měsíce se rychle blíží a zákazníci si na jeho šrotovišti podávají dveře.

5. Vyhov mi: Andy je posedlý růstem svého podniku a pro velký výdělek je ochoten hodně riskovat. Nelze však zaručit, že jeho risk bude úspěšný.

6. Krmení obra: Andy dokázal, že umí řídit šrotoviště a zakázkovou autodílnu. Schopnost riskovat patrně už ztratil.

7. Poklad na šrotovišti: Když se podíváte na Andyho šrotoviště, uvidíte pouhé harampádí. On v něm však vidí možnosti. Zaplnil každičké místo a hledá nový způsob, jak součástky přesouvat dál. (Discovery Channel)