Na uvítanou (E02) (epizoda)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2018, 10 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

• honajz

Hvězdička jen za náladu ranní vesnice. Jinak o ničem. Soused, co sice ví, že František přijel (rozhlásil to), ale stejně si myslí, že je vevnitř zloděj? Si ze mě děláte na pouhých deseti minutách prdel? A to s tím blitím, to už je nějaký trademark Dejvického divadla, nebo co?(14.4.2018)

• godycz

nevtipne(10.5.2018)

• klukluka

Lidi, kteří už mají ledacos za sebou (Polášek, Myšička, Švehlík, ale i režisér Svoboda ad.) se vrací do dětských let a točí věc, za kterou by se coby pěti-, šestiletí nemuseli stydět a pyšně by ji mohli ukazovat rodičům. Problém vidím v tom, že jim není pět, a že nejsem jejich tatínek. Jsou to profíci a já jsem divák, který vyžaduje alespoň nějakou kvalitu. Tohle mám brát vážně? Vážně?! Rozhodně NE!(30.3.2018)

Budíček jak stehno, Františku. Dementní rádio. Měl by se naučit chlastat. „Kafe by nebylo?“ Matoušek je hodnej starej pán(…) Olda nemá chybu. František po sobě neuklidil, no teda... Opravář? To jako srsly? Tak to mu fandim.(25.3.2018)