Jedného dňa roku 2009 napätie v arizonskej realitnej kancelárii vyvrcholí. Agresívny šéf Gary už od rána ponižuje svojich zamestnancov a realitnej agentke Cassie sa exekútor telefonicky vyhráža stratou jej vlastného bývania pre nezaplatené dlhy. V tejto dusnej atmosfére vtrhne do kancelárie rozzúrený klient Sonny a pobije sa s majiteľom, pretože dom, ktorý mu predal, prudko stráca na hodnote. Fyzický súboj vyvrcholí tým, že Gary vyletí von oknom a zomrie. Sonny si všimne prítomnú Cassie a pokúsi sa ju presvedčiť, aby nevolala políciu, ale potom ju unesie do svojho domu. Tam musí zavraždiť bývalú manželku Vicki, lebo prišla v nehodnú chvíľu. A potom sa rozhodne potrápiť Cassie únosom jej dospievajúcej dcéry Morgan... Do Sonnyho vražedného besnenia sa zamotajú šerif Coburn, náhodná starenka, Cassiein bývalý manžel Scott so svojou súčasnou priateľkou Kelsey a mnohí ďalší. Obete pribúdajú a ohnivá skaza postihne aj areál staveniska, v ktorom už nemá kto dokončiť výstavbu rozostavaných domov. (TV JOJ)

ScarPoul

Myslím si že ani sám film nevie čím by mal byť. Či viac komédiou alebo thrillerom. Dannyho mám rád. Ale toto je ten typ postavy, ktorý mu nesedí. Príliš lineárne. Bez nápadu. Možno v pomerne zaujímavom prostredí ale tempo je strašne pomalé aj napriek tomu že sa tam stále niečo deje. Čakal som že to bude chuťovka a mal som problém to dopozerať. Z týchto filmov som už dávno vyrástol. ()

Morholt

Danny McBride sice nepatří k mým oblíbencům, ale tady byl parádní a jeho komediálně-thrillerový projev vlastně vtisknul charakter celému filmu. Zbytek castingu byl víceméně jen do počtu. Bavila mě i reflexe finanční krize, která se odrazila na cenách realit, takže spoře obydlený satelitní komplex byl pro dění ideálním prostředím. Sice bych na dané téma uvítal vážnější pojetí, ale co už. nemám větších výhrad. 70% ()

Arsenal83

Mne sa to náhodou páčilo. Jednoduché a účelné, tým, čím malo pobaviť aj pobavilo. Na začiatku mi trochu skrivil úsmev Seth Rogen, ktorý zas nedokázal nič iné len tliachať o kozách, ale inak slušne morbídna vyvražďovačka bez zbytočných hektolitrov krvi, väčšina tých náhod bola naozaj zábavná a dialógové linky boli vtipné. ()

solisoli

Spájať thriller s komédiou, by som nenazval tým najvhodnejším riešením. Pre tento príbeh to rozhodne platí v plnom rozsahu. Začína tu prevládať až tak neforemná komickosť, voči napätiu, ktoré svojim dojmom drastickosti sa vymyká pseudonymu žánrov. Svojim snaživým spádom deju sa aj tak nič nevyrieši. Navyše trápne bečkové obsadenie. ()

Kingjiri

Arizona začíná jako obstojná černá komedie a končí jako jako thriller s vraždícim maniakem. Danny McBride se pěkně hodil do role roztržitýho a nešikovnýho únosce, jakmile se změnil v psychopatickýho vraha, bylo jeho kouzlo pryč (taky kvůli tomu, že ve svý "druhý" roli už neměl ve scénáři žádnej pořádnej vtípek). Taková proměna hlavní postavy během pár hodin mi nepřišla uvěřitelná (samozřejmě si uvědomuju, že v tomhle žánru nelze na reálnost příliš hledět, ale tohle bylo jako pěst na oko). Škoda, že se nepodařilo udržet počáteční černokomediální tah na bránu a vzniknul přesnej příklad snímku, kterej vůbec neví, čim by chtěl být, dvě silný hvězdy. ()